TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

14 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

14 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

 


İzmir at yarışı tahminlerimde iki bankoma da güveniyorum. 

EL NINO KASIRGASI

Halis tek yarışa gelmiş, El Nino kasırgasına binmiş. Bu at sprinter yapıda olsaydı daha farklı anılabilirdi. En son yarışında Karataş binmemişti. O gün Vıctor Wolles'la şansını zorlamıştı. Yeniden atına dönmüş. Grup gerçekten çok zayıf. Kazanamaması şaşırtıcı olur. 

SERPİNTİ BUNLARA GEÇİLMEZ

Hem Darkin'in, Always First'ün anneden hem de geçen gün kazanarak başlayan İştar'ın öz kardeşi. Lafı dolandırmayacağım. Bu at uzunu koşar, hem de öyle böyle koşmaz. Baba Perfecto'nun tayları kısada daha iyi, diye düşünebilirsiniz ama bu atın pedigrisinde çok uzağa gitmeden Bosporus'la Divine Light'da durup uzunda koşacağını kestirebilirsiniz. Son koşusunda 6 boy geç çıktı. Bugün de çıkabilir. Sorun yok, grup zayıf. Arif Okan Pazar kardeşime hediye edilmiş bir yarış. Kazan da jokey ol, demişler. TJK'daki verilere göre, bunu kazanırsa jokey olacak.

Bugün yorumu kısa tuttum. Çünkü müşterek bahis harici uygulamasının derhal geri gelmesi gerekiyor. Çok yüksek oranlı atlar startta kalıyor, kuponlar çöp oluyor. TJK'nın bu işe el atması lazım. Beyaz Masa diye işlevsel olmayan bir uygulamaları var. Herkes oraya mesaj atarsa belki sesimizi duyurabiliriz. Böyle sessiz kalırsak kaz gibi yolmaya devam ederler. 

Bültene para vermek için çok mu zenginsiniz? Bu adam, bu konuda çok iddialı konuşuyor: Bültene para verme devri kapanıyor!

ALTILI GANYAN KURGUM

3.4.9.7.1.2 // 6
4.7.2.1.6 // 3
5.4.1.3 // 9.2
2 EL NINO BANKO
5.1.3.2.6.7
1 SERPİNTİ BANKO

50.4 TL // 105.84 TL

Serkan Yaşar, Gulfstream at yarışı tahminlerinde her ayağı sizin için yorumladı! 

Etiketler

Yorum Gönder