TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

12 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

12 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 


Adana at yarışı tahminlerimde bankom son ayakta. Her ayağı dilim döndüğünce yorumlamaya çalıştım. Şans sizinle olsun.

SON YARIŞIYLA MERTALİBEY

Son yarışını izleyenler "Yattık" dedi. Dışarıya çıkıp vites değiştirdiğinde o korkuyu herkesin içine saldı. Dile kolay, 55 ganyan, %2 AGF. Yarım boyu da kapatsa elde kupon kalmayacak. Bugün de benzer yarış yaparsa kazanır. Bir de burada Brendon Conrad var. İlk yarışında sürdirekti. Zaüber Flöte havasını söndürdü. Bugün de iyi hazırlanmış. Mehmet Salih Çelik kardeşimin jokeyliğe birkaç adımı kaldı. Bindiği atları ıskalamamak lazım. 

TJK, İdman pistinde göz göre göre yanlış bilgilendiriyor! Haberimizi mutlaka okuyun.

ÇİVİT NEFESLENDİ

Çivit, kalite at. Kumda yarış gördü. Nefeslendi. O gün içeriden geldi ama oksijen duvarına takıldı. Bugün durumunun daha iyi olduğunu biliyoruz. Piste de yatkın. Ayağına çabuk olan Benim Gülüm, bu mesafede kilo filan dinlemez. Zaten Aksuların atlarının neredeyse hepsi kaçak. Müslüm Kardeşim bugün üç atlarına binmiş. Bir yerde illa ki yapıştırır. Ben son ayağı dışarı attım. Elimde ikisi var. Doğudan gelen aslan Demirdalga, çok geri planda tutulmamalı. Son dönemde oradan Adana'ya gelen atları Ahmet'e veriyorlar. O da hakkını veriyor. Kurtellerin Üçgüzel'i de göz ardı edilemez yarışlar yaptı. Burası sanki dördüyle kapanır gibi. 

SPRİNTERLER NOKTA KOYABİLİR

İnto'nun 63, No Way Out'un 55 kilo olduğu yarışta ön taraf kimseye yâr olmaz. Bu durumda da Mavi Çocuk'a, Silver Cloud'a, Bırakın Gitsin'e gün doğar. Yani geriden gelecek olan sprinterlerden biri bence bugün bu işi bitirir. Geniş kupon sağlam olsun diye diğer ikisini de yazar bekleriz. 

At yarışlarında bir atı işaretleyip iki at yazmış sayılmanızın mümkün olduğunu biliyor musunuz?. İçeriğimizi mutlaka okuyun.

BİLDENHAN ÇOK İYİ DURUMDA

Yaşı oldu 9 ama hâlâ genç atlar gibi koşan bir Bildenhan var. İdman görüntüsünü izledim, çok beğendim. Burada Unzen'i de koşacaklardı ama son anda vazgeçtiler. O da iyi durumda, yarış kolluyor. Bugün Bildenhan'a yine önde nefes aldırmayacaklar ama o zaten öyle yarışları seviyor. Sınırlarını zorlayacaksın. Mesafenin 1500 olması da avantajı. Bu mesafede bütün baskılara dayanabilecek bir at. Tabii son kazandığı yarışta düzlüğe zımba gibi çıkan Gümüşkesen'i es geçmemek lazım. Eğer öndeki çekişme orada tutunanları çok yıpratırsa son 50 metre kala hesabı getirir, masaya bırakır, potoyu geçer.

Craig Donnelly's'ın geniş yorumlu Philadelphia at yarışı tahminleri yayında. 

AĞIR KİLOYA RAĞMEN GAZINÇ 

Gazınç'ın artık zamanı geldi. Aslına bakılırsa burası günün en karışık yarışlarından biri. Formu iyi olan at sayısı fazla, sürpriz yapacak kapasitede olanlar da var. Ancak Gazınç'ın son koşularına baktığımızda birinde formu tavan yapan Adını Sen Koy'a burunla, diğerinde form sıçraması yaşayan Gümüşkesen'e yarım boyla geçildi. Bu iki yarış da ideal mesafesinden biraz kısaydı. Artık 1400'e çıktı. Önünde kimse duramaz. Duranı da ezer geçer. Bugün ağır kilosuna rağmen kazanacağından şüphem yok. 

İngiltere'de 5 atın oranı ciddi anlamda düştü! Öğrenmek için buraya tıklayınız

ALTILI GANYAN KURGUM

Yorumlarda belirtilen Gümüşkesen'in numarası yanlışlıkla 4 olarak yazılmıştı. Koşudan sonra fark edilip düzeltildi. 

8.2 // 3.10.5
4.1.7.8
4.2.3 // 1.5
2.3 // 4.6
1.9.2.5.10
4 GAZINÇ BANKO

16.8 TL // 140 TL

Foto Finiş'in Adana at yarışı tahminlerinde günün bankosu sürpriz!

Etiketler

Yorum Gönder