Lingfield at yarışı tahminlerine ilişkin oranı düşen atlar yarış günü ilk koşudan iki saat önce paylaşılmaktadır. Her programda kazandıran bu paylaşımımızı kaçırmayın. İngiltere bültenlerinin tahminlerine ulaşmak için ise ücretsiz at yarışı platformu www.yarisanat.com'u ziyaret edebilirsiniz. 

 1. KOŞU

Üç hafta önce bu pist ve mesafede Arabescato'nun beş boy gerisinde beşinci olan 4 NARJES, ilerleyen form durumuyla favorimiz. 

4 NARJES, Son koşularını kazanan formda safkanlar 1 MELGATE MAJEURE ve 2 VIOLET'S LADS rakip olarak düşünülebilirler. 

Oranı Düşen Atlar: 

1 MELGATE MAJURE: 3,5 -> 2,75
6 ENHANCE: 8 -> 5
10 THE BULL: 10 -> 9

 2. KOŞU

6 FAMOUS DYNASTY, 2400 ila 3200 metre arası katıldığı yarışlarda beş birinciliğe sahip. Bu birinciliklerin üçü ise polytrack pistte. Altıncı olduğu yarışa göre formunda ilerlemeler görülen safkan denk grupta ön planda. 

Kısa mesafedeki sekizinciliğinin ardından bu kez uzun mesafeye çıkan olan 4 GLOBAL STYLE ve istikrarlı görüntüsü ile 1 GENUINE APPROVAL öncelikli rakiplerdir.

Oranı Düşen Atlar: 

4 GLOBAL STYLE: 3,5 -> 1,75
8 ZAYRIYAN: 4,5 -> 2,5 
10BLAIRLOGIE: 12 -> 11

 3. KOŞU

1400 metre ve üzeri yarışlarda elde ettiği altı birinciliğin dördü polytrack pistte olan ve son olarak Aralık ayında bu pist ve mesafede kazanan 3 FURZİG, devam eden formuyla favorimiz. 

Yine Aralık ayında bu pist ve mesafede 1 boy farkla mağlup olan 4 PIRATE KING ile Newcastle'da 2400 metre mesafede kazandığı koşuda iyi durumunu koruduğunu gösteren 6 MY SEVEN da koşunun iddialı isimleridir.

Oranı Düşen Atlar: 

6 MY SEVEN: 3 -> 1,5
3 FURZIG: 6 -> 3,5

 4. KOŞU

Daha önce bu pistte 1400 metre mesafede birinciliği bulunan ve son üç koşusunda da az farkla kaybederken her geçen gün formunu daha üst seviyelere taşıdığını gösteren 2 ALWAYS FEARLESS, bu defa şanssızlığına son verebilir. 

Bu ayın başında bu pist ve mesafede kazandığı yarıştaki formunu koruyan CATCH 7 MY BREATH, daha önce polytrack pistte bir birinciliği olan ve son yarışında 40/1 ganyanla bu pist ve mesafede kazanan 3 ROGU TIDE da koşunun diğer şanslı isimleridir. 

Lingfield'da en çok kazanan jokeylere ve antrenörlere dair istatistiki bilgileri görmek için tıklayınız.

Oranı Düşen Atlar: 

7 CATCH MY BREATH: 3,5 -> 2,25 
2 ALWAYS FEARLESS: 3 -> 2,75 
4 LIGHT UP OUR STARS: 10 - > 7

 5. KOŞU

6 TRIXIE WATERBURY, sekiz gün önce bu pistte kazanırken yaşadığı ani form sıçramasını da gözler önüne serdi. Başarılı jokeyi Luke Morris idaresinde uygun koşullarda çıkacağı bu mücadeleden de birincilikle ayrılabilecek durumda. 

Beş hafta önce sentetik pistte ve bu mesafede sürpriz konumda katıldığı yarışta 1,5boy farkla ikinci olan 4 PRICESSE ANIMALE yükselen form grafiği ile çok şanslı olacaktır. 1200 metre mesafeli dört birinciliğinin ikisi polytrack pistte olan 9 BILLY FAIRPLAY, bu defa ekürisinin de desteği ile ters bir yarış çıkartabilir. 

Oranı Düşen Atlar: 

12 MAYSON MOUNT: 5,5 -> 5
4 PRINCESS ANIMALE: 6 -> 5,5
8 AHORSECALLEDWANDA: 12 -> 6,5
11 MAN OF THE SEA: 14 sabit
3 KRAKA: 20 -> 16

 6. KOŞU

Water Of Leith'in koşudan çıkartılmasının ardından ön plana çıkan safkan 2 WARRIOR BRAVE oldu. Bu safkan, son startında Wolverhampton pistinde rakibine yarım boy farkla kaybederek ikinci olmuştu. Yeni ilgililerinde farklılaşan Warrior Brave'in ciddi rakibikonumundaki Water Of Leith'in de koşmayacak olmasıyla kazanmasını bekliyoruz. 

Koşacak olan safkanların INGILTERE ganyanlarını öğrenmek için tıklayınız.

Oranı Düşen Atlar: 

2 WARRIOR BRAVE: 0.9 sabit
4 OBTUSE: 1,5 -> 1,37

 7. KOŞU

6 TOUCHWOOD, daha önce dört kez piste çıkıp iştirak ettiği son iki yarışından da ikincilikten ayrıldı. Son olarak Kempton'da 1,5 boy farkla kaybeden safkan, çoğu ilk kez koşacak olan rakiplerinin arasında öne çıkıyor. 

Katıldığı koşunun ardından edindiği tecrübe ile 7 MUMMY BEAR ve Clive Cox antrenesinde hazırlanan ilgi çekici safkan 2 BREATH OF SUN rakip olarak düşünülebilirler.

Oranı Düşen Atlar: 

7 MUMMY BEAR: 10-> 5,5
2 BREATH OF THE SUN: 8 sabit