TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

19 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU 513 TL)

19 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU 513 TL)

Bugünkü Adana at yarışı tahminimde bankoma güveniyorum. Ayrıca çok iyi koşacağını düşündüğüm dört safkanı da yorumladım. Umarım, düşüncelerimizle yarış sonuçları örtüşür ve iyi bir ikramiye alırız. 

KUANPO ÇOK FORMDA

Kuanpo'nun son iki yarışına baktığımız zaman güçlü rakiplerinin bulunduğu gruplarda çok başarılı koştuğunu görüyoruz. Özellikle, Angels Boy'un kazandığı yarışta geriden gelerek ikinciliğe girerken form durumu hakkında çok olumlu sinyaller vermişti. Bugün Adana'nın başarılı aprantilerinden Vedat Abiş'le koşacak olan safkan, uygun da kiloyla koşuyor. Bu avantajını değerlendirerek sonlarda yaşanacak olan birincilik mücadelesinde yer alacaktır. 

KAYASEL YİNE KAZANIR

Grup yarışlardaki başarılarından sonra Adana'da katıldığı maidende %81 AGF oranıyla koşup kazandı. Ondan bir yarış önce yine Adana'da Grup koşuya katılıp burun farkıyla geçilmişti. Burada yaptığı çalışmalarda 1000 metreyi 1.09, 600 metreyi ıslak pistte 40 rahat yapan kalite safkan, yine formunda olduğunu gösteriyor. Bir kez koşup kazandığı jokeyiyle uygun grupla mücadele edeceği bu koşudan da birincilik çıkarmasını bekliyorum. 

KARADERVİŞ VE NO WAY OUT MÜSAİT GRUPTA

Karaderviş, son birkaç yarıştır kısa vadeli koşularda sert rakiplerle karşılaşıyordu. Son olarak H21 koşuda Silver Cloud ile Bedestan arkası yakın ara bir üçüncülük yaptı. Dört yarış öncesinde ise iyi grubu geçmişti. Müslüm Çelik'in ısrarla bindiği safkan, bu kez daha dişine göre bir grup bulmuşa benziyor. Benzer şekilde No Way Out da son koşularında kendisinden çok daha süratli atların varlığından olumsuz etkilenmişti. Son koşusunda İnto, ondan öncekinde Mine Of Fire, Vahşi Kız gibi atlardan numarayı kapması çok zordu. Bugün öndeki tempoda söz sahibi olacağı grupta koşuyor. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirecektir. 

ALTILI GANYAN KURGUM 

6.1.3.4
9.4.2.3 // 12.7
4.5.7.8.2 // 1
5 KAYASEL BANKO
2.9 // 1
1.3.8.6.9

56 TL // 151.2 TL

ALTILI GANYAN 513 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Geniş yorumlu Southwell at yarışı tahminlerimize bakmayı ihmal etmeyin!

Etiketler

Yorum Gönder