Merhaba, ben sitenizin editörü Murat. Birazdan at yarışında kazanmanın yolları hakkında okuyacağınız metni hazırlayan "Analizci" takma isimli arkadaş bizimle bağlantıya geçti ve yarışseverlere yardımcı olmak amacıyla bazı paylaşımlar yapmak istediğini söyledi. Açık söylemek gerekirse karşılıklı yazışmalarımız sonunda size çok faydalı olacak bilgiler sağlayacağına ikna olduk. Dikkatle takip etmenizi şiddetle öneriyoruz. Şimdi biz kenara çekilip sözü ona bırakıyoruz: 

BÜLTENE PARA VERME DEVRİ KAPANIYOR

Selamünaleyküm arkadaşlar. Bendeniz "Analizci", tahminci değilim, yanlış anlaşılmasın. Ama at yarışında kazanmanın yollarında hangi güzergâhtan ilerlemeniz gerektiği konusunda size detaylı bilgiler verebilecek kadar bu işin erbabıyım. Benden işiteceklerinizin büyük çoğunluğunun daha önce aklınıza gelmediğinden de eminim. 

Bugün girizgâh yaparak bundan sonra neler konuşacağımızı anlatacağım. Daha sonra da o başlıkları sayfa sayfa açacağım. Bu işin sonunda bana teşekkür etmezseniz de bu işi bırakacağım. Yani, gelip bana teşekkür edin, demiyorum. Başarı oranınız kat kat artacak, diyorum. Ve iddia ediyorum, bir daha elinize gazete veya bülten almayacak, bütün işlerinizi bilgisayardan ya da telefondan kendi başınıza halledeceksiniz. Kısaca özetlemek gerekirse bültene para verme devri kapanıyor. Artık teknoloji çağındayız.

Bugün at yarışında kazanmanın yolları maratonumuzun ilk günü. Ben yıllardır düzenli olarak bahislere iştirak ederim. Her zaman da kazanırım. Hatta ekmeğimi buradan çıkartıyorum da denilebilir. Peki bunu nasıl yapıyorum? İşte konumuz tam olarak da bu. 

AT YARIŞINDA KAZANMANIN YOLLARI NEDİR?

Çoğu yarışsever bülteni açar, puanlara, galoplara, jokeylere bakar. Sonra girer TJK'ya, birkaç yarış videosu izler. Bu kadar basit olsaydı herkes bulurdu. Bu iş çok komplike. Ama emin olun, anlatacaklarımı uygulamanız, şu saydıklarımı yaparken harcadığınız zamandan daha az vakit alır. Üstelik daha verimlidir. 

"At yarışında kazanmanın yolları nedir? Bundan bahset, lafı ağzında geveleme." dediğinizi duyar gibiyim. Başta da söyledim ya: "Bu yol uzun." Birazdan, aşağıya, ele alacağımız ilk başlığın ne olacağını, hangi gün paylaşım yapacağımı anlatacağım. Allah, kaza bela vermezse haftada bir konuyu ele alacağım. Ama öyle üstünkörü değil, etraflıca. Hem de deliliyle, ispatıyla konuşacağım. Bilgileri, belgeleri önünüze sereceğim. Zaten boş konuşacak olsam, bu sitedeki arkadaşlar önümü açıp bana böyle başarılı, kaliteli, yüksek hit alan bir sitede alan vermezlerdi. Ondan sonrası da size kalmış. Uygulamayı yaparsanız daha ilk günden daha isabetli kuponlar yapmaya başlarsınız. 

KOŞU KAYITLARI EN ÖNEMLİ BİLGİYİ İÇİNDE SAKLIYOR

"Koşu kayıtları mı? O da ne ola ki?" diyenleri duydum sanki. İnanın bana, ne galop ne yarış ne de başka bir şey. Varsa yoksa bu, ne varsa burada var. Çünkü koşu kayıtları en önemli bilgiyi içinde saklıyor. 

Bugüne kadar -belki de- altılıya çalışırken hiç dikkat etmediğiniz bir durumdur bu. Bir düşünün bakalım, koşu kayıtlarına hiç baktınız mı veya ne sıklıkta bakarsınız? Eğer düzenli inceliyor ve nasıl incelemeniz gerektiğini biliyorsanız siz zaten bu işde epey yol almışsınız demektir. Benim yazacaklarımın, anlatacaklarımın faydası olmaz. Boşuna vaktinizi benimle harcamayın.

Şahsen, koşu kayıtlarına bakmak, altılıya çalışırken ilk yaptığım iştir. Elinizi acayip şekilde hafifletir. Bu işi çözdüğünüzde bazı koşuları inanamayacağınız derece kolay biçimde tek çıkaracaksınız. Daha Salı günü (12 Ocak) Adana'da bu şekilde iki banko buldum. İnanamayacaksınız ama sadece kayıtlara baktım. Başka bir yeri açmama gerek kalmadı. Bu konuyu detaylıca anlatırken örneklerim arasında o gün de olacak. Yalan mı, doğru mu görecek, "Ah ulan! Şu adam keşke daha önce piyasaya çıksaydı da bize en azından bu olayı anlatsaydı" diyeceksiniz. Ama hiçbir şey için geç değil. Yarışlar her gün var. Siz yeter ki kafanızı verin.

Bu da ilginizi çekebilir: At yarışı koşu şartı nedir? Neden Bilinmesi gerekir? 

At yarışında kazanmanın yollarını öğreneceğimiz bu yolda yapacağım ilk paylaşım olan "Koşu kayıtları nasıl incelenir? başlıklı yazım 16 Ocak cumartesi günü bu adreste paylaşılacak. Daha sonra da yolumuza başka konularla devam edeceğiz. Esen kalın dostlarım. İnanın bana, bu yolculuğun sonu kazanç kapılarının aralandığı yerde bitecek. Eğer bu içeriği paylaşırsanız, at yarışı oynayan arkadaşlarınıza gönderirseniz daha fazla kişiye ışık oluruz ve yaptığımız iş amacına hizmet eder. 16 Ocak akşamı hepinizi buraya bekliyorum. Sorularınızı da cevapsız bırakmam. Yorumlar kısmından bana yazın yeter.