TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

15 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

15 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bu akşam Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gizli bir arama aldım. Kan ter içindeydi, çok heyecanlıydı. Soluk soluğa konuşuyordu: "Dayı'm denize düşen kurda sarılır. İki müthiş banko istihbaratı almış olmam söz konusu ama kalan ayakları çözememem de mümkün. Üstün altılıı bilgini kullanıp geri kalan koşuları tek tek çözeceğinden şüphem olmadığı söylentileri doğrudur. Gözünü seveyim Dayı'm kendini şu bültene ver hayatımız kurtulsun." dedi. Onu hiç bu kadar heyecanlı görmemiştim. 

Hemen bülteni elime aldım. Verdiği iki müthiş bankoya baktım. Onun söylediği bankoları beğendim yeğenim. Hele bir var ki cebin gayme dolacak gayme. Sen en iyi parayı tahsil etmeye ganyana gittiğinde bakkala uğra da lavanta  kokulu battal boy torba al. 

Yeğenlerimin bugün paylaştığı Daredevil yazısını görmüş olmam söz konusu. Onu okur okumaz son teknoloji süper zeka telefonumla Amerikalı seyis dostum Uçan Karga Tom'u aradım. Onun Dedesi Zıplayan Kurbağa Sam, eski Kızılderili dostlarımdandır. Bu işin aslı astarı nedir diye sorduğumda duyduklarıma inanamadım yeğen. Meğerse TJK, onu Amerikalılara peşkeş çekmiş. Ceplerine üç beş gayme girsin diye yerli atçılara sırtını dönmüş. Onları affedememem söz konusu. Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi'nin bu işte parmağı olabilir, haberin ola. Lafı fazla uzatmayı sevmediğimi bilirsin yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜHTİŞ ALTILI KURGUM

9.1.3.2.8.7.5.4
8.5.4.2.3.7.1
4.1.2.3.7
1 DENİZ KURDU BANKO
4.3.6.8.9.2.1
7 SİDELİ BANKO

137.2 TL


Etiketler

3 $type={blogger}