TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

08 Ocak Foto Finiş İzmir Altılı Tahminleri

08 Ocak Foto Finiş İzmir Altılı Tahminleri

 


Bugünkü İzmir at yarışı tahminlerimde kapatmadığım dört ayağı sizler için yorumladım. 

KAYAKULE BİR KEZ DAHA KAZANABİLİR

1900 metre mesafeli son koşusunu çok rahat kazanmıştı. Bugün bir kez daha Mehmet Kaya ile piste çıkacak ve rakipleri de bir öncekilerden zorlu değil. Şimdiye dek çıktığı koşularda orta ve uzun mesafeye yatkın olduğunu gösteren safkan, bugün bir kez daha kazanabilir.

Grubun formda atlarından olup iyi ellerde hazırlanan Günbilen, son koşularını kalitesine ölçü tutmadığım Beatris ve İstanbul'dan gelecek olup iyi koşmasını beklediğim pistte İdlip Çocukları rakipleridir. 

CHIRA CHIRA MESAFESİNDE KOŞACAK

Katıldığı üç yarıştan bir ikinicilik, iki de birincilik çıkardı. Bugün ise ilk defa 1900 metreyi tecrübe edecek. Bu safkanın orjin bakımından bu mesafleri zorlanmadan çıkaracağını düşünüyorum. Grup içerisindeki rakiplerinden ikisi de yine mesafeye yatkınlıkları ile göze çarpıyorlar. Bunlardan ilki Utkununoğlu, diğeri de Ground Storm. Bu ayağın bu üç safkanın yazılması durumunda rahatlıkla geçileceğini düşünüyorum. 

BESTEKAR ÇOK FORMDA

Son koşusunda starttan çıktığı gibi çok rahat tempolarda sürüklediği koşuyu hiç zorlanmadan kazanmıştı. Bugün yine benzer bir grupla koşuyor. Kendi sitlinde olan Kızılhan ile Demirpençe'nin varlığı beni endişeye düşürmüyor çünkü onlarla sıkı bir liderlik mücadelesi yapmasını beklemiyorum. Halis Karataş, bu safkanla öne yakın giderek de bu koşuyu kazanabileceğini biliyor. Saydığım diğer isimler, biz hiç Bestekar'la kapışmayalım, bırakalım önde gitsin, derlerse zaten baştan kaybederler. 

RACE CHANNEL İYİ DURUMDA

Henüz maidenden çıkmayan safkan, burada katıldığı son koşusunda önde Son Of Yavuz vardı ve çok formdaydı. Bu defa safkanın yarışa kontrollü başlamasını, önde tempo olursa çok zorlamamasını bekliyorum. Mehmet Kaya, üç dört giderek düzlükte liderliği alacak ve biraz da avanslı düzlüğe girecektir. Olur da öne çıkabilirse bu kez bitirebilecek kadar da iyi durumda. 

Eğer öndeki tempo çok yükselirse Gipsy Girl, jokeyi Gökhan Kocakaya ile bitiriş çizgisine yakın rakiplerini yakalayıp atlayabilir. 

TJK sonuçları neden geç açıklıyor? Son ayak koşmadan açıklaması mümkün mü? Sorularınızın cevabı, haberimizde. 

ALTILI GANYAN KURGUM

3.10.1.2
6.7.1.4.3.2.5
2 CHIRA CHIRA // 3.6
1 BESTEKAR BANKO
1.3.2.4.5
6.1.3.4.5.7

Yabancı yazarların ve sitelerin Gulfstream at yarışı tahminlerinde bugün banko ve yorum bolluğu var.

Etiketler

Yorum Gönder