TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

11 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri


Bugünkü Bursa altılı tahminlerimde güvendiğim başlıca birkaç safkan var. Bazı koşuların da sürprize açık olduğunu düşünüyorum. 


SAFARİ, BU DEFA DAYANABİLİR


Yarış boyunca Tuncer'in baskısını ensende hissedersen Kaizbert de olsan bir yerden sonra dama dersin. Safari'nin son yarışında yaşadığı da buydu. Mesafenin 1500 olduğunu da unutmamak lazım. Şimdi işler çok değişti. Mesafe 1200'e düştü. Ergüçlü'ymüş, Ulubeyi'ymiş, falanmış filanmış Safari'den bu mesafede kafayı alamaz. Yani benim şimdiye kadar izlediğim Safari'den bu mesafede, bu gruptan hiçbir at numarayı alamaz. Dayanır mı? Bence dayanır. 


AĞIR KİLOSUNA RAĞMEN SHE IS MY BABY ÖN PLANDA

Muhammed Mir Bilgin kardeşim iki ay sonra sahalara dönüyor. İyi bir geri dönüş yapmak için de ideal bir ata biniyor. She İs My Baby, kısa mesafeyi buldu mu, formunda olduğu zaman, kilo, rakip dinlemiyor. Son galobunu da Mir Bilgin kardeşimle yapmış. Yarış başladığında önlerdeki yerini tutar, düzlükte de yarışı çalmak için elinden geleni yapar.

Grubun hem formda hem de istikrarlı atı Wind Power, son iki koşusunda da bunların ağababalarıyla karşılaşıp iyi koştu. En son koşusunu burun farkıyla You Never Know'a bıraktı. Heroes'in kısa vadeli 6 yarıştaki üçüncülüğü, Persion Rose'un son iki yarışta gösterdiği performans, onları rakiplerinden biraz da olsa sıyırıyor. 

AŞK YOLU MAİDENDEN ÇIKSIN ARTIK

Derecesi rakiplerinden iyi, orjin desen Kaizbert; güç, potansiyel tamam. Tek eksiği istikrar. Bir türlü düz bir çizgide ilerlemeyi başaramıyor. Bir sonuncu, bir üçüncü... Böyle gidip geliyor. Bugünkü rakiplerini de geçemezse bir daha ne zaman maidenden çıkar Allah bilir. En azından birçok kişi gibi benim inancım kalmaz. Kuponuma da kolay kolay giremez. Çünkü daha önce bundan daha hafif grubu görmemişti. Geçsin bir zahmet. 

ÖZEKAN'IN MEVSİMİ GELDİ

Uzun mesafede Bursa'daki sayılı Araplardan biri Özekan. Şimdiye kadarki bütün iyi yarışlarını da Ocak-Nisan arası yapmış bir at. Açıp bakarsanız 10 birinciliğinin 8'ini bu tarihler arasında aldığını görürsünüz. Türkiye'de pek dikkat edilmese de bazı atlar karakteristik olarak belirli mevsimlerde form sıçraması yaşıyorlar. Özekan da bunlardan biri. Mevsimi geldi, diyorum, banko öneriyorum. 

Craig Donnelly's'in her ayağı geniş yorumlu Philadelphia altılı tahmini yayında!

DUMRUL BİR DEĞİŞİK AT

Dumrul, iki yarış önce 9 boy farkı güle oynaya yapıp bir sonrakinde ortalarda yoktu. Öyle az atları da geçmedi. Buradaki Barlıkefe, ikide iki yapan Olgunalp'i makaraya sardı. Eğer o yarışını tekrarlarsa kimseyi yanına yaklaştırmayacağı kesin. Değişik bir at, anlayacağınız. Sağı solu belli değil. Ama bize bu grubu geçebileceğini göstermişti. Bir daha neden yapamasın? 

Dumrul, dedik ama o iyi yarışlarından birini yapamazsa ön taraf ana baba günü olur. O zaman da çarşı pazar karışır, buradan çok sürpriz bir at da çıkabilir. Biz sigortamız Barlıkefe'den sonra Uzayabakan'la Erdoğdu'yu da mutlaka yazalım.

KIRCAALİ GÜNÜNDE OLURSA ZOR GEÇİLİR

Kırcaali'nin bu gruba fazla bir at olduğunu kim inkar edebilir ki? Yeter ki gününde olsun. Beş aydır koşmuyor olması, performansına ne kadar etki edecek, bilmiyoruz. Kahramanlar bir atı, hazır olmadan koşmazlar. Mustafa Çiçek kardeşim de sanki onun için gelmişe benziyor. 

İlk rakibi, Nalkapon Dayı'nın son bankosu Angry Bull. Kilolarını attı, mesafesine çıktı. Hata affetmez. Mustafa Kumbasar kardeşimin tek yarış için geldiği Oğlum Anıl'la son olarak formda eküri Dikenciklerin formda atı Fast N Famous'u da yazarsak sanki rahat bir yarış izleriz gibi geliyor.

Foto Finiş'te son ayak banko! Buraya tıklayarak Bursa at yarışı tahminlerini görebilirsiniz.

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

2.6.4.1.7.3
1.4.2.6.7.3
1 AŞK YOLU // 4.6
6 ÖZEKAN BANKO
4.2.10.6.7
7.9.5.4

50.4 TL // 151.2 TL

Fairview yorumlu yedili plase/altılı tahmini yayında! Okumadan geçmeyin.

Etiketler

Yorum Gönder