TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

07 Ocak Foto Finiş İzmir Altılı Tahmini

07 Ocak Foto Finiş İzmir Altılı Tahmini

Bugünkü altılı tahminlerimde ilk iki ayakta sürpriz aramayı uygun buldum. Diğer koşularda kazanabilecek atların üç aşağı beş yukarı belli olduğunu düşünüyorum. 

PITIR VE FRENKLİ ATEŞİ ÖN PLANDA 

Bu koşu oldukça yavaş tempoda seyredecek. Kimin kaçacağını önceden kestirmek zor. İyi durumdaki atlardan biri öne düşürüp bitirmeyi de deneyebilir. Bana kalırsa hafif kilosu ve mesafeye olan yatkınlığıyla Kapıdağ öne düşecektir. Ancak her durumda tempo düşük kalır. Bu yüzden de Pıtır ve Frenkli Ateşi'nin öne daha yakın koşacaklarını düşünüyorum. Sonlarda da ikisi arasındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum. 

AKSAKALLI VE TURGAY BAŞKAN

Grubun süratli isimlerinden Aksakallı, bu kez daha ideal bir mesafeye çıkıyor. Son koşusu uzun mesafede olan safkanın son yedi birinciliğinin altısının 1400 metre mesafede olduğunu düşünecek olursak  Avukat'a fırsat vermeden beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekleyebiliriz. Son dönemde ciddi bir form tutan Turgay Başkan, geçen sene kısa vadeli 8 yarıştaki üçüncülüğüyle bu tip gruplarda başarı sağlayabileceğini ispatlamıştı. Bugün bir kez daha Mehmet Kaya ile buluşan safkan, eğer önde sert bir rekabet olursa sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirebilir.

Nalkapon İzmir altılı ganyan tahminlerine de göz attınız mı?

MASAL PERİSİ BU DEFA KAZANIR

Birinci ayaktaki Ganymede ile anneden kardeş. İlk koşusunda startla birlikte öne düşememişti ki bunun önemli sebeplerinden biri daha tecrübeli atların olmasıydı. Düzlüğe çıkıldığında öne hamle yapsa da Kara Maça gibi sert bir rakibin güçlü ataklarına karşılık veremedi. Bugün daha uygun bir grupta, elde ettiği tecrübenin avantajıyla koşacak olan safkanın iç kulvar avantajını değerlendirip iyi yer tutarak -hatta belki de koşu başlar başlamaz liderliği alarak- rakiplerini gerisinde bırakmasını bekliyorum. 

Hasan Kurtuluş'un iki bankolu İzmir tahminlerine de bakabilirsiniz. İlk ayak bankosu cazip!

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

4.1.8.2.6 // 3.5.7
7.9.11.8.2.3.6.4
1.8.2 // 7.3
4.
1.6.7
8 MASAL PERİSİ BANKO

50.4 TL // 134.4 TL

Yorumlu Gulfstream tahminlerimize bakmayı unutmayın!


Etiketler

Yorum Gönder