TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

13 Ocak Nalkapon İstanbul Altılı Tahmini

13 Ocak Nalkapon İstanbul Altılı Tahmini

 


Serkan Yaşar'ın İstanbul altılı tahminini görmek için buraya tıklayınız.

KORKMA YEĞEN, DAYIN ÖLMEDİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da iki gün ortadan kaybolmam seni telaşlandırmış. Yoksa yine Dyaı'm inzivaya mı çekildi, diye dertlenmişsin. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımdan, bomba bankolarımdan mahrum kalacağını düşünmüşsün. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. 

İki gün önce FBI Reisi'nden gizli bir arama aldım. Aramızda tap sikrıt bir görüşme geçti. Telefonda daha fazla konuşamayacağımızı anladığımda ilk uçağa atlayıp Amerika'ya gittim. Beni havaalanından limuzinle aldılar. FBI kalesine gittik. Ne konuştuğumuzu sorma. Öğrendiklerim seni korkutabilir yeğen. Hayatını tehlikeye atamamam söz konusu.

FEYZBUK PATRONU PEŞİMDE

Yeğen Amerika'dan ultra lüks evime döndüğümde yorgundum. Hemen uyudum. Sabah uyandığımda ne göreyim? Son teknoloji süper zeka telefonum uyarı veriyor. Vatsap benden gizli bilgilerimi istiyor. Onları alıp Feyzbuk Patronu Zikerburger'e verecekmiş. Hemen FBI Reisi'ni aradım. Ne olup bittiğini sordum. Kırmızı alarm verdiler. Ortalık karıştı. Sonra beni geri aradı. Peşimde olan Para Baronu Rotşiller Ailesi korunayı bana bulaştırıp aşı bahanesiyle beynime çip takıp ele gedçiremeyince gizli bilgilerimi almanın başka bir yolunu aramış. Sonra da Feyzbuk Patronu'yla anlaşmış. Bunu hissettirmeden yapmanın yolunu da bütün dünyadan gizli bilgilerini istemekte bulmuşlar. Aşıyı düşün yeğen. Sırf bana çip takmak için herkesi hasta etmediler mi? Dayı'nın ne kadar önemli bir adam olduğunu anlamaman söz konusu. 

SÜPÜRGECİ SÜLO ŞOV PEŞİNDE

Bugün beni Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim arayıp topladığı gizli istihbaratları verdi. Dediğine göre üçüncü ayakta Ardaboyu resital yapacakmış. öbür koşularda her an her şey olabilirmiş. "Dayı, ben bankoyu buldum. Sen de üstün altılı bilginle müthiş kurgunu paylaş, hepimizin cebi şişsin." dedi. Onu kırmam mümkün değil. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

8.1.4 // 3.5
9.5.2.7.8.4
2 ARDABOYU BANKO
2.7.6.5
1.5 // 2.3
6.8.4.2.1

50.4 TL // 168 TL

Geniş yorumlu Kempton altılı tahminimize baktınız mı?

Etiketler

2 $type={blogger}

  1. ulan yavsak.senin yüzündenyattik.yazık lar olsun allah belani versin nalko...geber git.

    YanıtlaSil
  2. buna inanmayın bir şey bildiği yok palavra sıkıp duruyor

    YanıtlaSil