TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

15 Ocak Nalkapon Kocaeli Altılı Tahmini

15 Ocak Nalkapon Kocaeli Altılı Tahmini

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben süperim, haberin ola. Sana vereceğim müthiş  Kocaeli kurgusuna iyi bak. Bir daha görmen mümkün olmayabilir. Bugün tevziyeye koşuyoruz yeğen, tevziyeye! İki gündür ortalarda olmamamın seni korkuttuğunu, etrafındakilere sürekli beni sorup sayfama durmadan baktığın istihbaratını almış olmam söz konusu. Bunları nereden biliyorsun Dayı'm, diye sorma yeğen, FBI Reis'i bana çalışıyor. 

TEDBİRİNİ AL YEĞEN

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle tap sikrıt bir konuşma yaptım. Bana detay sorma, sana anlatırsam sıkıntıya düşersin. Son ayakta müthiş bir bomba patlayabilirmiş, bu kadarını bilip tedbirini al yeğenim, her an her şey olabilir. Bu gizli bilgiyi öğrenenlerin ömrü uzun olmaz, haberin ola. Eğer İtalyan mafyası beni korumasa Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi çoktan işimi bitirmişti. Bu böyle biline.

Ye TJK ye! Afiyet Olsun.

Sabah kalktığımda ultra lüks evimin bahçesine yapılan süper lüks havuzun kenarındaki şenzloklara uzandım. Elimdeki kokteyl kadehi herkesin dikkatini çekmişti. Bütün komşular balkondan beni izliyordu. Her ne kadar onlar sabah sabah içki içtiğimin düşünmüş olsa da aslında sabah cimnastiğinden sonra yudumladığım taze sıkma portakal suyunu hazırlayan Şampanya Patlatan Federiko'nun hazırladığı karışım olduğunu, sabahları alkolden uzak durmanın prensibim olduğu, sağlığıma çok dikkat ettiğim söylentileri doğrudur.

Yakında koruna bitiyor yeğen! Müjdemi isterim. FBI Reisi'nden aldığım gizli bilgilere göre Türkiye'ye 3 milyon aşı gelmiş. Tek tek vuruyorlarmış. Bana da torpil yapmak istedi ama önce doktorlar, dedim yeğen. Onlara bir şey olursa bizi kim iyileştirecek, değil mi? Her gün limonunu ye, sarımsağını çiğne, sana bir şey olmaz. Sağlığımı onlara borçlu olmam söz konusu. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş'ten iki bankolu Kocaeli altılı tahmini!

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

2.1.5.4.3.8.9
1.5.6.8.3
3 OBSİDYEN BANKO
7 KUZEY YAĞMURU // 3.2
4.1
3.1.6.5.4.13.7.11.12

44.1 TL // 132.3  TL

Etiketler

1 $type={blogger}: