TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

10 Ocak Nalkapon İzmir Altılı Tahmini

10 Ocak Nalkapon İzmir Altılı Tahmini

 


Yabancı yarış sitelerinin ve yazarlarının Gulfstream altılı tahminlerine baktınız mı? 

SON GÜLEN İYİ GÜLERMİŞ YEĞEN

Bakıyorum da son günlerde formumun düşmesi, üstün altılı bilgimin zayıflaması, bankolarımın madara olması bazı kesimlerin dikkatini çekmiş. Her gün sayfama girip ileri geri konuşmalar yazıyorlar. Onlara bir ders vermem, an meselesi. 

Bu içeriği başka hiçbir yerde bulamazsınız! Southwell'de son dakika oranlarına göre favori olan atlar. The Sun ve Time Form'un Türkçe yorumları...

Aldığım istihbarata göre, Kel Tahminci Abi, Dürümcü Usta, bir de Urfalı Tırro  bir araya gelip sayfama giriyor, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu açıyor, sonra da tabelanın önüne geçip sonuçlara bakıyorlarmış. Ortalık kahkahadan geçilmiyormuş, gülmekten karınları yarılıyormuş. Unutma yeğen: Benim adım sürpriz, soyadım bomba. Son gülen iyi gülermiş. 

Bu akşam ultra lüks evimin salonundaki müthiş konforlu koltuğumda otururken dalgın olduğumu gören İtalyan mafyasından Domuz Deviren Cilberto yanıma gelip "Nalko, neden boynun bükük? Seni böyle görmeye dayanamamam söz konusu. Eğer canını sıkan biri varsa kimseye çaktırmadan sınaypırla indirmem mümkün olabilir. Yeter ki adını söyle." dedi. Her ne kadar Kel Tahminci Abi'yle arkadaşları canımı sıkmış olsa da, öfkem yerimde durmamı engellese de böyle ufak işler mermi atmadığım, kendi işimi kendim çözdüğüm söylentileri doğrudur. Cilberto'ya eski yavuklularımdan Mini Etek Sevtap'ın aklıma düştüğünü söyleyip savuşturdum. Eğer ona gerçeği söyleseydim, gecenin karanlığında baykuş gibi bir çatıya tüner, 32 km menzilli nişancı tüfeğiyle bu meseleyi kökünden hallederdi, haberin ola. 

Foto Finiş'ten Adana'ya iki net banko! Yazarımızın Adana altılı tahmini yayında!

Benim asıl meselem, galop mafyası yeğen. Cilberto'yla Federiko'yu ondan çağırdım. Aşının Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz. Onları hayatını tehlikeye atmamam söz konusu. 

Müthiş kurgumu yazarken yanıma Şampanya Patlatan Federiko geldi. "Nalko, ben diyorum ki senin bu ultra lüks evinin bahçesine bir havuz yapsak fena olmaz. Kart Zampara Don Pito Carlo geldiğinde hepimiz birer dilber alır, havuzun başında şampanya patlatırız. Mahalledekiler de balkondan izler, caka satarsın." dedi. Onun bu süper fikri hoşuma gitti. Hemen ardiyeye gittim. Kazmayla küreği verdim. Yarım saatte 20 metreye 9 metre havuz kazdı yeğenim. İstersen olimpik yapayım Nalko, demiş olsa da daha büyüğünün hoşuma gitmemesi söz konusu olabilirdi. Onun hızına hayran kalmıştım. 

İngiltere bültenlerinin Southwell altılı tahminlerini incelemeyi unutmayın.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

1. ALTILI 

1.5.3.2
1 YEMEN GÜZELİ // 7.4
1.4.3.2.5
7 GÜRDENLİ BANKO
6.2.5.8.10.1.4.3.7.9
4.5.6

126 TL

2. ALTILI 

7 GÜRDENLİ BANKO
6.2.5.8.10.1.4.3.7.9
4.5.6
3.1 // 5.4
7.4 // 2.5
5.8.10.6.7

42 TL // 168 TL

Etiketler

3 $type={blogger}

  1. nalko dayı son ayak 9 eklesekmi ne dersin

    YanıtlaSil
  2. nalkapon sana saldırmam an meselesi...

    YanıtlaSil
  3. saçma sapan atları banko veriyorsun. tabela yapmıyor

    YanıtlaSil