İstanbul altılı tahminimde bugün iki güvendiğim safkan var. Gerçi bu ikisine herkes güveniyor gibi duruyor. Ama ben birini yıkacağım, yine geçilirse ikramiye alırız. 

AGERA, BU GRUPTAN GÜÇLÜ AT

Kim ne derse desin, Agera bunlardan güçlü at. Fazla kilo farkı yok, mesafe desen tam, üstünde de Karataş. Geçen senelerde geçtiği atlar ortada. Yarış kazanmış formunu bulmuş. Grupta da aman aman bir rakip yok. Kazandığı yarıştan sonra dört hafta dinlendi, buraya da uzun işlerle kusursuz hazırlandı. Agera affetse Karataş affetmez. 

Geniş yorumlu Gulfstream altılı tahmini! Buraya tıklayarak bakabilirsiniz. 

BANA MÜSAADE, ARTIK BANA DA MÜSAADE

Geldi, geliyor, gelecek, bugün tamam, bunu kazanır... Ne dediysek boş çıkardı. Bir türlü kazanamadı, şanssızlığına son veremedi. Bugün %80 AGF çıksa güvenemiyorum. Bugün son defa tek atarak şans tanıyacağım ama kazanamazsa daha da koşu kazanana kadar yazmam. Bıktıran atlardan biri. Geçebileceği grupları bir şekilde geçemiyor. Alternatiflerine bakalım:

Karaüzüm'ün kardeşi Beyazüzüm. 600 gündür koşmuyor. Ama Kurtellerin geçmişte böyle atlar koşup kazandığını ya da son anda kaybettiğini biliyoruz. Grup da sert değil. Dinçlik yarışı yaparak affetmeyebilir. İyi de hazırlıkları var. 

İnişli çıkışlı atlardan biri: Güzel Tutku. Dört yarış önce kısa vade yarışta Subike'yi, Arabian Prince'i, Atardamar'ı, Yetim Ali'yi geçip ortadan kayboldu. Bugün çıkıp da "ben buradayım" diyebilir.

Şintay. Bu mesafeyi çok iyi koşuyor. Arka arkaya üç yarışını da 1200'de kazandı. Buradaki iki yarışından birini potoda kaybetti. Diğerinde de az farkla altıncı oldu. İkisi de iyi gruptaydı. Yani sentetikle ilgili bir sorunu yok. Sevdiği mesafede kuponları yaktırabilir.  

Foto Finiş'in her ayağı yorumlu İstanbul altılı tahmini için tıklayınız.

ALTILI KURGUM

6.1.5.2.9
7.3.1.4.6
5.6.3.1.4
2 AGERA BANKO
1.7.6.8
5 BANA MÜSAADE // 6.3.2

35 TL // 140 TL

Nalkapon Dayı, İstanbul'a güdümlü füzelerini yollamış. Beklemede.