Hasan kurtuluş at yarışı tahmini

LIKE THE STARS - BLACK PHANTOM - BEST FRIEND

Sizi bilmem ama ben Like The Stars'a baktığımda aklıma Alihan geliyor. Geçen defa mesafe 1600'dü, aynı sertlikteki grupta tekledi. Fakat daha kısa olsaydı kazanırdım havasını da verdi. Bugün Özcan kardeşimin üstüne atlamasıyla çıktığı gibi bitirebilir. Benim bu koşuda gözümü diktiğim diğer iki at ise Black Phantom'la, Best Friend. İkisi de zımba gibiler. Eğer Like The Stars düzlükte teklerse ikisinden biri bu yarışa son noktayı koyar. 

MY SULTAN - VANLI MAHO 

Yaşı ilerledi ama My Sultan iyi koşmaya devam ediyor. Daha uzun mesafleri daha iyi koştuğundan şüphemi yok ama yeri geliyor 1200'de de kazanıyor. Grubun formda atlarından biri olduğu düşünülürse ilk çarpıyı bu rakiplerinin yanında hak ediyor. Vanlımaho da koşunun yaşlı kurtlarından. Geçen sene bu zamanlar grup koşuda Alptuğhan'ı, Bildenhan'ı, Oğuzboylu'yu tam da bu mesafede geçti.  idman pisti görüntüsünde çok iyi hazırlandığı da ortadaydı. Çetin Ok kardeşim de bu atı en iyi tanıyan jokey. İkisini küçük kuponlarda değerlendirip jokeylerinin iyi binmesini bekleyelim. 

GLABELLA

Glabella bugün çok yüksek bir AGF oranına koşacak ki bunu bu grupta sonuna kadar hak ediyor. Kısada Premium Mover'ı geçip uzunda geçildi ama mesafe uzadıkça dişi- erkek farkının ortaya çıktığını biliyoruz. Bugün mesafe yine uzun, rakiplerin hepsi dişi. O uzun koşuda biri iğdiş, hepsi erkekti. İkinciliği bize gösteriyor ki bugün aması, fakatı yok banko!

Nalkapon Dayı'nın iki bankolu İzmir tahminleri için tıklayınız. 

ALTILI GANYAN KURGUM

2.5.4.8.9
2.4.1.3.5
4.8.1
2.7 // 4.6
6 GLABELLA BANKO
11.2.7.6 // 9.3.12

42 TL // 147 TL