TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Ocak Philadelphia Altılı Tahmini (HER AYAĞI YORUMLU)

11 Ocak Philadelphia Altılı Tahmini (HER AYAĞI YORUMLU)Bugünkü Philadelphia altılı tahminimizin her ayağı yorumlu. Umarız sizlere faydalı olur. 

YABANCI YARIŞ YAZARLARININ PHILADELPHIA ALTILI TAHMİNİ

Bugünkü Philadelphia yarışlarında yabancı yazar Craig Donnelly's'in geniş yorumlu altılı tahminlerine yer vereceğiz. Yazarın tahminlerini koşu koşu sizler için Türkçeye çevirdik. Altılı şablonunu analizlerin altında bulabilirsiniz. 

CRAIG DONNELLYS PHILADELPHIA ALTILI TAHMİNİ

1. KOŞU: 

Kariyerine sert grupta katıldığı maidenlerle başlayan 5 Battle Of The Nile, bu kez daha alt seviye bir grupla karşılaşacak. Son koşusunda Laurel Park'ta bu mesafede dördüncülük yapan 4 Grey Giant da uygun grupta koşanlardan.

2. KOŞU:

4 New Jersey, son iki yarışını uzunda koştu ama daha önceki kısa mesafe koşularında sert rakiplerle mücadele ettiğini hatırlayalım. Bugünkü rakipleri arasında şansı yüksek. 1 Helene Jacqueline'nin son koşusunu beğenmek güç ama potansiyeli göz ardı edilebilecek bir safkan da değil. 8 Artemis Rising son koşusunda nefes yönünden sıkıntı yaşamıştı. Bugün hem daha hazır hem de alt gruba geldi. İlgilileri geçen yıl %25 kazanma oranına sahip olan süratli safkan 5 Sheknowsthedrill'in henüz en iyi yarışını yapmadığını düşünüyorum. 

3. KOŞU:

Son koşusunu starttan çıktığı gibi kolay kazanan 8 Sight Line, aynı şartlarda katılacağı mücadelede bir kez daha ön planda olup kazanmaya yakındır. Kazandığı son yarışında beyaz bayrak ayna yapan 1 Worth His Salt, bir önceki koşusunda da ikinci olmuştu. Bugün iç kulvar avantajıyla Sight Line'a rakip olur. Katıldığı 94 yarışta 18 birincilik elde eden 5 Doddsprivatelabel ve Aqueduct'ta yaptığı üçüncülükle 4 Shalako sonraki ihtimallerdir.

4. KOŞU:

Daha klas rakiplerinin arasında görmeye alışkın olduğumuz ve 2019 yılında Santa Anita'daki birinciliğinden bu yana kazanamayan 1 Jamminwithbrandon bu kez şanssızlığını kırabilir. İğdiş ediltikten sonra formu belirgin şekilde yükselen 4 Jayjaydee'nin 8 boy farkla çok rahat bir şekilde birinci olduğu satış koşusunda geçtiği rakibi çarşamba günü koştuğu yarışı kazandı. Buradaki son koşusunda iyi bir grupla karşı karşıya gelen 2 Double Chubble, sert grupta beşinci olduğu yarışta etkisiz kalsa da bir öncekinde kolay kazanan 8 Sambam diğer şanslı atlardır. 

5. KOŞU:

Üst üste yaptığı üç birincilikten sonra yakın ara yedinci olan ve bu kez daha zayıf rakipler arasına gelen 1 Finglas ve bu pistte katıldığı 32 koşusunun 17'sini tabelada bitiren ekürisi 8 Spring Emperor ikilisinden birincilik bekliyorum. 

6. KOŞU:

Oldukça süratli bir safkan olan 7 Breezy Gust, yeni ilgililerinin idaresinde katılacağı ilk koşusunda birincilik çıkartabilir. Jamie Ness antrenesine geçtikten sonra kısada da, uzunda da mükemmel performans sergileyen 6 First Citizen da üçte üç yapabilecek durumda.  El değiştirdikten sonra iyi koşmaya başlayan ve form durumu yüksek olan Perfect Revenge ile Laurel'de süratli rakiplerine karşı giriştiği mücadele etkili bir performans sergileyen 5  Workin On a Dream de şanslı bulduğum atlardır.

Afrika Fairview'da iki kaliteli yabancı yarış sitesinin yorumlu YEDİLİ PLASE/ALTILI GANYAN tahmini de yayınlandı.

7. KOŞU:

3 Zensational Dixie; alt gruba gelmiş olması, yatkın olduğu mesafede koşması ve sprinter yapısı ile burada ön planda. Islak pistte katıldığı son startında çok kötü koşmuş olsa da bugünkü pist koşullarında başarı beklediğim 4 Finding Perfection, yaşadığı sıkıntılardan kurtulduktan sonra formu epey yükselen ve uzayan mesafede şanslı gördüğüm 6 Bangle Gal ve ekürilerden 9 Credibility de ihmale gelmez. 

Amerika'da koşacak olan atların ABD ganyanlarını buradan öğrenebilirsiniz. 

ALTILI KURGUSU

4.1.8.5
8.1 // 5.4
1.4.2.8
1 FINGLAS BANKO
7.6.3.5
3.4.6.9

33.6 TL // 67.2 TL

YURT DIŞI BAHİS SİTELERİNİN PHİLADELPHIA ALTILI TAHMİNİ

FREE BEE PİX

1. KOŞU: #4 GREY GIANT;  #2 MAC AND BREEZE;  #5 BATTLE OF THE NILE.
2. KOŞU: #6 MAGICALLYDELICIOUS;  #1 HELENE JACQUELINE;  #2 JAMIE’S WANDERLUST.
3. KOŞU: #4 SHALAKO;  #6 MIAMI TIGER;  #5 DODDSPRIVATELABEL.
4. KOŞU: #2 DOUBLE CHUBBLE;  #5 SOUTHERN BRIDGE;  #1 JAMMINWITHBRANDON.
5. KOŞU: #1A SPRING EMPEROR;  #5 KRISTI’S COPILOT;  #4 SPEED SYNDROME.
6. KOŞU: #4 BIG RAY;  #2 NAUGHTY PRINCE;  #1 MR. ROUNDTREE.
7. KOŞU: #1A CREEDIBILITY;  #1 SHANGHAISWEETHEART;  #3 ZENSATIONAL DIXIE.

RACİNG DUDE

1. KOŞU: #4 Grey Giant (8/5)
2. KOŞU: #1 Helene Jacqueline (2/1)
3. KOŞU: #4 Shalako (9/5)
4. KOŞU: #1 Jamminwithbrandon (5/2)
5. KOŞU: #7 Five More Minutes (10/1)
6. KOŞU: #5 Workin On a Dream (5/1)
7. KOŞU: #1A Creedibility (9/5)

ULTIMATE CAPPER

1. KOŞU: 3 Horse Be With You
2. KOŞU: 2 Jamie’s Wanderlust
3. KOŞU: 7 American Roma
4. KOŞU: 1 Jamminwithbrandon
5. KOŞU: 6 Mr Classical
6. KOŞU: 4 Big Ray
7. KOŞU: 6 Bangle Gal

Etiketler

Yorum Gönder