TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

06 Ocak Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

06 Ocak Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri


Nalkapon Dayı'nın İstanbul altılı ganyan tahminlerini inceledikten sonra Serkan Yaşar'ın her ayağı yorumladığı iki cazip bankolu İstanbul tahminlerine ve yorumlu yabancı yarış tahminlerimize de bakabilirsiniz.

ŞAMPANYA PATLATAN FEDERİKO'YLA DOMUZ DEVİREN CİLBERTO YOLDA

Müjdemi isterim yeğen. Sana ne dediğimi hatırla. Galop mafyasının kökünü kurutmam, onları çökertmem, an meselesi, dememiş miydim? İtalyan mafyasından eski dostlarım Şampanya Patlatan Federikoy'la Domuz Deviren Cilberto yola çıkmışlar. Sabah bana yaptıkları gizli aramada "Nalko, buradan bir isteğin, emrin var mı? Bu sabah ilk uçakla İstanbul'a geliyoruz. Koruna moruna bizi etkilemez. Onun da hakkından geliriz, evelallah. Senin süper lüks evinde konforlu bir uykuyu da çok özledik. Mühimmatları kargoya verdik. Biz gelmeden elinde olur." dediler. 

Onları yanıma alıp mahallede caka satmam, onların yanıma gelmesiyle başta TJK Reisi, sonra Amerikan Reisi, onlardan sonra da FBI, KGB, MOSSAD, CIA çıldıracak. Gücümün artmasının dikkatlerinden kaçması mümkün değil. Galop mafyası da tir tir titremeye başladı bile yeğen. 

Sana müthiş kurgumu verirken kapım çaldı. Bir de ne göreyim İtalya'dan kargom gelmiş. İki tır yeğen. Hepsini evimdeki gizli depoya koydum. 156 tane uzi, 44 tane kaleşnikof, 121 tane toplu tabanca, üç tane füze, 7 tane uçaksavar, 36 sandık mermi, 243 tane el bombası, 74 tane de mayın vardı. Hepsini tek tek sayıp teslim aldım. Bundan sonrasını galop mafyası düşünsün. 

KELEBEK GİBİ UÇARIM, ARI GİBİ SOKARIM

Sülo yeğenim de boş durmadı. Benim için bulduğu gizli istihbaratları tek tek sıraladı. Dediğine göre ilk ayaktaki Esennur fişek gibiymiş. Hedefleri büyükmüş. Antrenörü, Halis yeğenimi arayıp "Halis, bu atın dilinden anlasan anlasan sen anlarsın. Büyük gaymeler saymış olmamız mümkün, hedefim büyük ama ilk yarışında kazanamadı. Hüsrana uğramış olmamız söz konusu. Bunun ağabeyi sende. Onunla süper yarışlar yapıp kazandın. Gel benim ata da bir el at." demiş. O da "Neden olmasın. Nasıl olsa senin öbür atınla cebimi şişirdim. Ona da binerim. Eğer istediğim gibi çıkarsa ikimizin de yaşaması, bu sene açık yarışlarda cebimizin şişmesi mümkün" demiş. 

Son ayaktaki Arısan da padokta fişek gibi dolaşıyormuş. Onun antrenörünün sahibiyle yaptığı gizli konuşmayı dinlemiş. "Bana bak antrenör, atımız çok hazır. Ama bir sorun var. Jokeyleri ona binemiyor. Sen en iyisi geçen sene ona binip dört yarış kazanan, her seferinde resital yapan Müslüm'ü ara. Gelsin binsin, onun da cebi şişsin, bizim de cebimiz şissin." demiş. O da hiç zaman kaybetmeden aramış. Müslüm yeğenimin yüzünde gülücükler olmuş. "Ne demek antrenör, her zaman yaptığım şey. Onunla bir kez daha şov yapmama hazır ol." demiş. 

Yeğen arı deyince aklıma geldi. Gençliğimde milli boksördüm. Bir vurduğum bir daha yerinden kalkamazdı. Askerdeyken sorguya aldığım bir teröristi tek yumruğumla komaya sokmuştum. O zamanlar Muhammed Ali'nin menajeri benim menajerim Düdük Osman'a ulaşıp "Nalkapon'la bir maç yapmak istememiz mümkün. O bu işi ne diyor." diye sormuştu. Ona tek bir şey söyledim: Kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım ama bir Müslümanla maça çıkmam, bu böyle biline. 

İşte ondan sonra benim bu müthiş sözlerim dünyada ünlendi.  

GÜCÜMÜN SINIRLARINI BEN BİLE BİLMİYORUM

Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Sayfamdaki bazı yeğenlerim bana "Dayı, senin bu gücünün kaynağı nerede başlıyor, gücün nerede son buluyor. Bütün dünyadaki dostlarını bir araya toplasan ülke kurman mümkün olabilir. Bazen yazdıklarını okuduğumuzda 'Dayı'm palavra mı sıkıyor, yoksa doğru mu söylüyor anlamamız mümkün değil. Bu anlattıkları doğruysa onun gücü tartışılmaz." diyoruz. Onlara tek bir söz söyledim: Hayatım boyunca yalan konuşmadım yeğen. En önemli prensibim dürüstlüğümdür. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Serkan Yaşar'dan geniş yorumlu, iki cazip bankolu İstanbul!

Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

8 ESENNUR // 6
6.1.5.9.2.4.7.12
2.7 // 1
1.2.6.4.3.5
1.3.2.5.6.7.8.4.9
7 ARISAN BANKO

50.4 TL // 151.2 TL

Murat Kaya'dan geniş yorumlu Kempton!

Etiketler

2 $type={blogger}