TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

08 Ocak Foto Finiş Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

08 Ocak Foto Finiş Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri


Bugünkü Kocaeli altılı ganyan tahminlerimde iki bankoya yer verip şablonu geniş tuttum. Çünkü -maiden'i saymazsak- dört koşuda düşük AGF'li güç olarak da birbirine yakın atlar koşuyor.  Bu da ikramiyenin düşük kalmayacağını gösteriyor. 

OVER CLOUDS BU KEZ KAZANIR

Over Clouds, taylığında açık koşu kazanmış, birçok kere kısa vadeli yarışlarda kendini ispatlamış bir at. Şimdiye kadar iki kez el değiştiren safkan, son olarak yeni sahiplerinin ellerinde hazırlandığı koşuda düzlüğe çok rahat çıkmış ama öndeki rakibi Ateşin Kanatlarının temposunu olumsuz yönde etkileyecebilecek herhangi bir safkan olmadığından düzlükte yaptığı ataklar sonuç getirmemişti. Bu kez Rasim Kaptan'ın baskı altına alacağını, Sesil Hanım'ın da bu ikilinin hemen gerisinde yer tutarak tempoya katkıda bulunacağını düşünüyorum. Over Clouds da son koşusunu tekrarlaması halinde düzlükte bu rakiplerini zorlanmadan atlayarak kazanacaktır.

Nalkapon Dayı'nın Kocaeli altılı ganyan tahminlerine de bakmadan geçmeyin.

YAĞIZABİ PİLOTUNU BULDU

Son koşularında jokeyinin çok iyi idare edemediği Yağızabi, aslında biraz da mesafe isteyen bir at. Kocaeli'deki dördüncülüğünün son 400 metresinden itibaren oldukça akışlı olmasına rağmen, viraja gerilerde çıkmış olmasının faturasını ödedi. Potoyu geçerken diğer bütün rakiplerinden çok daha canlıydı. Ondan önce yine Kocaeli'de bu kez 1200 metre mesafede koşan safkan, aprantisinin iç bariyere sıkıştırıp bir türlü safkanı dışarı alamamasından ötürü tabelanın son basamağında kalmıştı. Bu defa Kadir Tokaçoğlu gibi bir usta ile koşacak ve en iç kulvar avantajı da bulunuyor. Hazırlıklarında da formda görünen safkanın koşunun başlarında iyi yer tutup düzlükte farkı açarak kazanmasını bekliyorum. 

Serkan Yaşar'ın her ayağı yorumlu Kocaeli altılı tahminlerine baktınız mı?

Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

5.3.7.1.8.2.9.6.4
3 OVER CLOUDS BANKO
7 YAĞIZABİ BANKO
2.6.8.3.5.4.7.1
1.2 // 4.3
1.6.4.3.5.11 // 10.9

60.48 TL // 161.28 TL

Geniş yorumlu Gulfstream altılı tahminleri de yayında!

Etiketler

Yorum Gönder