TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

13 Ocak Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

13 Ocak Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

Bugün İstanbul altılı ganyan tahminlerimde ön planda tuttuğum safkanlar ngenel düşünceyle örtüşüyor. Günün son ayağından sürpriz bir sonuç çıkabileceğine inanıyorum. Şnasınız bol olsun. 

MY BILLIONARIE UYGUN GRUPTA

Bugünkü rakipleri My Billonaire'nin son dönemde karşılaşacağı en uygun grup. 1000'i 1.02 şeklinde gerçekleştirdiği galobu da formda olduğunu gösteriyor. Eğer gidişattan etkilenmezse kazanacaktır. 

Çok yüksek tempoda seyretmeyen yarışlarda başarılı olan Juno, bugün liderliği almasını beklediğim ve de rahatsız eden olmazsa bitirebileceğini düşündüğüm Starry Night rakipleridir.

MESAFEYE YATKIN OPERA

Katıldığı yarışlarda istikrarlı bir görüntü sergileyen Opera, yaklaşık olarak iki buçuk aydır koşmasa da sürekli olarak idmandaydı. Bu süre zarfında on beş çalışma gerçekleştiren safkanın sekiz defa 1000 metrelik çalışma yaptığını görüyoruz. Buradan varacağımız sonuç, verdiği aranın dinlendirme süreci olduğunu ve de bu yarışa çok sağlıklı bir şekilde gireceği. Orjin bakımından da orta ve de uzun mesafeye daha yatkın olan tayın kazandığı tek yarışın 1500 metre mesafede olmasının tesadüf olmadığına inanıyorum. Daha kısa mesafelerde yakın ara kaybetmiş olsa da mesafeye kendisinden daha yatkın taylara diş geçiremediğini gördük. Bu koşuda Halis Karataş'ın deklare olması da benim güvenimi arttıran bir başka faktör. Ali Kaçmaz'dan katbekat daha iyi binerek safkanın ilk uzun mesafe deneyiminden birincilikle ayrılmasını sağlayacaktır.

Nalkapon Dayı'nın İstanbul altılı ganyan tahminleri de yayında.

ALTILI GANYAN KURGUM

1.4.3.5.8
2.5.4.7.8
9.2 // 7
2 MY BILLIONARIE // 7.5
1 OPERA BANKO
1.2.6.8.9.12.4.11.10.3

35 TL // 157.5 TL

Geniş yorumlu Kempton altılı ganyan tahminlerimizi incelemek için tıklayınız.

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Opera dinlendirilmedi n. Narin öldüğü için mecburen koşmadı presüdür gereği

    YanıtlaSil