TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

10 Ocak Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

10 Ocak Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 


SUKAYA BU DEFA KAZANIR

Köçek'in tempoyu belirlediği koşuda ikincilikte kaldı. O gün düzlüğe kadar çok dinç gelmişti. Hatta öyle bir görüntüsü vardı ki izleyenlerde, kazandı, hissi uyandırmıştı. Elbette önde koşuya kendi temposunu vermiş formda bir Kaizbert olunca onu atlamak kolay olmuyor. Sukaya da bunu başaramadı. Formunu koruyan safkan yine istediği gibi bir grup bulmuşa benziyor. Bu kez Ahmet Çelik idaresinde katılacağı koşudan iyi durumuyla birincilik çıkarmasını bekliyorum. 

BATUŞ SÜRPRİZ YAPABİLİR

Bursa'dan gelen Batuş'un son dördüncülüğü etkiliydi. Adana'ya ay başında getirilip iki kez çalışma yaparak pisti ve şehri tanıdı. Annesi Hanze'nin de Adana pistinde başarılı koşuları olduğu düşünülürse formundaki yükselişi performansına yansıtıp sürpriz bir sonuca imza atabileceği düşünülebilir. 

İngiltere'de yayınlanan bültenlerin tahminlerinin her yarış günü sitemizde paylaşıldığını biliyor muydunuz?

Mehmet Salih Çelik'in Diyarbekir ve Yağızalp'dan inerek bindiği Bizim Reis , potoda kaybettiği koşu sonrası buraya daha iyi hazırlandı. Arlet'in start sorunu olmasa burada düşünülmeden banko yazılabilir ancak bu durumu düşündürmeye devam ediyor. Ancak yine kuponlardaki yerini alması gerekiyor. Son ikinciliği ile Yağızalp da dikkat çeken bir safkan. Bugün daha tecrübesi bir apranti tercih edilmiş olsa da kalite safkanlarla anneden kardeş olan Diyarbekir, bir solukta bitirebilir.

BALANCE, KOŞTUKÇA DAHA İYİ YERLERE GELECEK

Balance, şampiyon atlarımızdan Good Curry'nin anneden kardeşi. Üç ay aradan sonra kısa mesafede katıldığı koşuyu ilk 200 metre geçilirken liderliği alarak rahat bir şekilde kazandı. Bu defa uzayan mesafede koşacak olan safkanın benzer bir performans sergileyip sergileyemeyeceği merak konusu olsa da yarış koştukça daha iyi yerlere geleceği çok açık.  

YİĞİTKARDEŞ, FORMUNU KORUYOR

Son dönemde pistlere inen Kaizbertler arasında en iyi orjine sahip olanlardan biri ve nadiren sağlıklı idman yapanlar arasında. Çoğunda, hatta çok büyük bir kesminde tendon sorunu olduğundan kenterlerle ve yarış koşarak formlarını koruyorlar. Müslüm Çelik'in özel ilgileniyor olması da safkana olan inancını ortaya koyuyor. Yiğitkardeş ilk koşusunda beyaz bayrak ayna yaparken sonlarda yine kendisi gibi güçlü bir at olan Asrınpehlivanı'yla lüte girmiş ama ona hiçbir yerde baş eğmemişti. Bugün o derece güçlü bir rakibi olmasa da grupta tecrübe bakımından daha iyi durumda olan formda safkanlar var. Eğer buradan da birincilikle ayrılırsa bundan sonraki süreçte neler yapabileceğini merakla izleyeceğim.

Bu içeriği başka hiçbir yerde bulamazsınız! Southwell'de son dakika oranlarına göre favori olan atlar. The Sun ve Time Form'un Türkçe yorumları...

AĞIR KİLOSUNA RAĞMEN ZAUBER FLÖTE

İlk koşusunda usta atlar gibi koşarak yaklaşık on boy farkla çok rahat birincilik yaptı. 1300 metredeki 1.22 dereceyi ise hiç zorlanmadan, çok kolay bir şekilde çıkardı. Bu defa ağır sıkletle koşacak olsa da henüz ilk koşusunda bu grubun üstünde bir at olduğunu göstermesiyle banko olarak değerlendireceğim.

Yorumlu Gulfstream altılı ganyan tahminlerimizi kaçırmayın!

ALTILI GANYAN KURGUM

7 SUKAYA BANKO
2.4.12.10.5 // 6.8.11
6.12.5.4.11.2.9.7
5.2.3
1 ZAUBER FLÖTE BANKO
5.6.1.2.4.3.13.8.12.10

84 TL // 134.4 TL

Nalkapon Dayı'nın İzmir altılı ganyan tahminleri de yayında!

Etiketler

3 $type={blogger}

 1. 1. Ayak SUKAYA olmaz o. Olmaz. Arkadaşlar inanmayın kanmayın.
  HÜMA SULTAN bura da gelebilecek en güvenilir at. Son koşusundan bir önceki koşuda zaten geleceğim diye bağırıyordu. Geldi de. Bu günde gelecek. Zorlanacağını dahi sanmıyorum. Formunu bulmuş bir kaç koşu daha ilk üç dışına çıkmaz. SOnrasını bilemem.Ama bu gün geçilmez.
  İkinci ayağa 10-12 dışına at yazan bu oyunu daha da oynamasın.
  Tabela ayağı 1 numara gelir mi bilmem. Tek koşusu 1200 de rahat rahat gelen at 1400 de gelebilir mi ben bilmem. İzleyip görmek lazım. Tek atılır mı? Attıkdan sonra neden atılmasın. Dertli arkadaşım dedi ki atma.
  Son ayak Bersey üzerinde Akın çok çalışacak ama olmaz. Olmayacak da. Belki başka bir grup da. Keşke bölünen Maidenin ilk koşusuna düşseydi olur du da burada olmaz. Yazmak akıl keri iş değil. Kuponunu ikiye katlar.
  Katlama.
  Yoksa üçüncü yatak da yatacaksın.
  Yatma.
  Son ayak DELİOĞLAN burada salına salına gelir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İki tekin ikisi de olmaz.
   Daha da bu site de yorum yazmayacağım. Koşu dahi izlemeyi bilmeyenlerin sayfasına girmenin anlamı yok. Yanlış düzeltmekle geçiremem günümü.

   Sil
  2. Abi bişey sordum ama

   Sil