TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

12 Ocak Philadelphia Altılı Ganyan Tahmini (HER AYAĞI YORUMLU)

12 Ocak Philadelphia Altılı Ganyan Tahmini (HER AYAĞI YORUMLU)


Bugünkü Philadelphia altılı ganyan tahmininde yorumlarla ve farklı şablonlarla sizlere faydalı olmaya gayret edeceğiz.

YABANCI YARIŞ YAZARLARININ PHILADELPHIA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

Usta yazar Craig Donnelly's bugün de Philadelphia altılı ganyan tahmini ile sizlerle. 

CRAİG DONNELLYS PHILADELPHIA ALTILI YORUMLARI

1. KOŞU:

Churchill'de daha yüksek ikramiyeli koşuyla yarış hayatına başlayan 9 Shirleystheshopper, bugün alt gruba gelmiş görünüyor. O üçüncülüğünü tekrarlarsa kazanacaktır. Benzer şekilde 5 Lady Caramela da alt gruba gelen bir diğer at.

Amerika'da bu sezon en çok yarış kazanan jokeylerin ve antrenörlerin tam listesi yayında!

2. KOŞU:

3 Sight Line, kazandığı yarışta günün en önemli favorilerinden birini zorlanmadan geçti. Bugünkü gidişat da süratli safkanın lehine görünüyor. Eğer 11 Ocak'taki yarışta koşmazsa burada potoyu önde geçecektir. 

Rakip olarak düşünülebilecek veya koşmaması durumunda ön planda olan atlar ise başarılı bir yarış kariyerine sahip olan, mesafeyi seven ve buradaki ilk yarışında üçüncülük yaparken trafik sorunları yaşayan 5 Mucho Mas Grande, Penn National'daki son yarışında jokeyini düşüren ama ondan bir önce burada elde ettiği ikincilik göz dolduran 4 Three Phase, geçen yıl hiç yarış kazanamasa da son üçüncülüğünde sprinte kalkarken önü kapanan 6 Flat Bill'dir.

3. KOŞU:

3 Naughty Prince son koşusunu ekürisine ve az farkla kaybetti. O gün ise burada start alan 2 G Daddy, 7 Sargeant Drive, 4 Dougie, My Danzig partneri geçmişti. Bu rakipleri arasından ona en yakın bitiren Sargeant Drive ile arasında ise 5 boya yakın bir fark vardı. Bugün de benzer bir sonuç çıkabilir. 

4. KOŞU:

1 Connoisseur, üçüncü olduğu yarışta günün en ciddi favorisine üç boy farkla geçildi. O koşunun başlarında gösterdiği sürati bugün de tekrarlarsa bu grupta kazanabilir. 6 American Money, verdiği aradan sonra katıldığı üçüncü koşuda yakın ara dördüncülük yaptı. Her mesafede koşabilen 2 Leftatthealtar, ani bir form sıçraması yaşayabilir. Kariyerine 4 yaşında başlayan 8 Brandywine Babe, sürprizde değerlendirilebilir.

Philadelphia'da koşacak olan atların Amerika'daki oranları kaç? Öğrenmek için hemen buraya tıklayıp erken bahis oranları içeriğimize göz atın.

5. KOŞU

O gün çalışan 35 at arasında 800'ü 47.7 ile en iyi dereceyi çıkaran 4 Did I Stutter'in antrenörü Linda Jr. Kanada satışlarından iyi safkanlar getirdi. Woodbine'dan getirilen Did I Stutter, buradaki ilk koşusunda iyi bir netice alabilir. Kapalı gözlük takısı ilave edilen 2 Buyer's Remorse, kumdan çime döndü. Daha önce kum pistte bir ikinciliği, bir de üçüncülüğü var. Geçen sene Grup 1 Champagne Stakes'te beş atta beşinci olmuştu. 7 Brooklyn Heights'in Aqueduct'taki yedinciliği sert gruptaydı. Bu seviye atlar arasında iyi yarışları var. 1 Touch Me Not, 10 aydır koşmasa da burada sergilediği performanslar başarılıydı.

6. KOŞU:

6 Sexyamasert grupta 25.000 dolar satış bedelli (bu koşununki 12.500) koştuğu son yarışını en gerilerde bitirdi. Bugün yeniden kendi klasına döndü. Aynı koşuyu sonuncu tamamlamış olsa da bu grup için yeterli performansı daha önce göstermiş olan 3 Blue Shine, en son kazandığı 35.000 dolar satış bedelli koşuyu kazandıktan sonra bir yıldan fazladır kazanamayan 5 Lady Magica, geçen yıl sekiz defa koşup beş kez kazanan Baby Bam Bam da ihmale gelmez.

Altılı ganyanda bir atı işaretlediğinizde aynı zamanda bir başka atı da işaretlemiş sayılıyorsunuz. AGF Eküri kuralını öğrenmek için daha ne bekliyorsunuz?

7. KOŞU

Bu koşusunda lasix kullanacak olan Amaterasu, favori olarak katıldığı koşuda ıslak pistten etkilenerek dördüncü ayrılmıştı. Son ikinciliğinde geçilen 2 Everymothersbrother, ilk iki koşusu da etkili olan 4 A Bit Bad Bojuee, bugün ilk kez koşacak olan iyi orjinli 3 Wild Delight da koşuda şans sahibi diğer atlardır.

ALTILI ŞABLONU

3 SIGHT LINE // 5-4-6
3 NAUGHTY PRINCE // 2-7-4
1-6-2 // 8
4-2-7-1
6-3-5-1
7-2-4-3

İngiltere Lingfield yarışlarının da her ayağını sizler için yorumladık. Hemen tıklayıp okuyun!

YURT DIŞI BAHİS SİTELERİNİN PHILADELPHIA ALTILI TAHMİNLERİ

FREE BEE PİX

1. KOŞU: #1A SHIRLEYTHESHOPPER;  #7 THIRD TIME SUCCESS;  #1 SQUEALER
2. KOŞU: #4 THREE PHASE;  #5 MUCHO MAS GRANDE;  #1 ALGORIX
3. KOŞU: #3 NAUGHTY PRINCE;  #1 THORNY TALE;  #4 DOUGIE
4. KOŞU: #4 CORBALLY;  #6 AMERICAN MONEY;  #1 CONNOISSEUR
5. KOŞU: #4 DID I STUTTER;  #2 BUYER’S REMORSE;  #3 VISITING ANGEL
6. KOŞU: #5 LADY MAGICA;  #3 BLUE SHINE;  #4 STREET APPEAL
7. KOŞU: #2 EVERYMOTHERSPRAYER;  #1A CONFIRMED GENIUS;  #4 A BIT BAD N BOUJEE

ULTIMATE CAPPER

1. KOŞU: 4 Kirk’s Girl
2. KOŞU: 3 Sight Line
3. KOŞU: 1 Thorny Tale
4. KOŞU: 2 Leftatthealtar
5. KOŞU: 7 Brooklyn Heights
6. KOŞU: 6 Sexyama
7. KOŞU: 2 Everymothersprayer

RACİNG DUDE

1. KOŞU: #1A Shirleytheshopper (6/5)
2. KOŞU: #3 Sight Line (4/1)
3. KOŞU: #3 Naughty Prince (9/5)
4. KOŞU: #1 Connoisseur (5/2)
5. KOŞU: #2 Buyer’s Remorse (3/1)
6. KOŞU: #4 Street Appeal (10/1)
7. KOŞU: #2 Everymothersprayer (5/2)

Etiketler

Yorum Gönder