TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

12 Ocak Hasan Kurtuluş Kocaeli Altılı Ganyan Tahmini

12 Ocak Hasan Kurtuluş Kocaeli Altılı Ganyan Tahmini


Kocaeli altılı ganyan tahminimde iki ata çok güveniyorum. İlk ayağı da zayıf geçerek kalan koşularda bol bol sürpriz arayabiliriz. Şans sizinle olsun. 

GÜÇLÜKAN, GÜCÜNÜ ORTAYA KOYAR

Onur Yıldız kardeşim her zaman temiz at biniyor. Güçlükan'ın da gücünün iyi biliyor. Her mesafeyi rahatlıkla koşabilen, çok yönlü bir at. Bekleme yapıyor, uzunda düşük tempoları seviyor. Koşuya bakıyorum, Uzunbey tempoyu belirler, çok süratli götürmez. Düzlüğe kadar sabırla bekleyeceğini düşündüğüm Onur Yılzıd kardeşim, yavaş yavaş yapacağı teşviklerle atına süratini kazandırıp rakiplerini atlar. Benim senaryom böyle. Ama kurgumuz müsait, geniş kuponlarda sürpriz aranır. 

SUVLA POINT YA ÇIKMAZSA?

Lamı cimi yok. Bu at bunları geçer. Geçer geçmesine de starttan çıkar mı? Ağustos ayında Kocaeli'de Tokaçoğlu'yla 1.5 ganyana %55 AGF koşup startta kalmamış mıydı? Daha iki yarış önce peş peşe startta kalmadı mı?  Normalde bu grubu rahat atlayacağını hepimiz biliyoruz. Ama endişemiz büyük. Benim gibi oyunu starttan çıkacağı yönünde kullananlaer banko butonuna çoktan bastı.  TJK da startta kalması için duaya çıktı. Çünkü ne kadar yüksek ikramiye olursa at yarışlarının cazibesi o kadar artar. Müşterek Bahis Harici (MBH) uygulamasını boşuna kaldırmadılar. Şimdi soru şu: Suvla Point ya çıkmazsa? Bu ata güvenen %70 oranında yarışseverin mağduriyeti ne olacak? Başını endişeyle izleyeceğimiz bir yarış.

TJK, idman pistinde göz göre yanlış bilgilendiriyor. Spiker hatasını fark etse de anlatmaya devam ediyor.

KOCAELİ ALTILI KURGUM

6.8.9
5.6.7.1.3.2 // 10.9
3 GÜÇLÜKAN // 5.2
1.4.3
4 SUVLA POINT BANKO
9.4.8.3.1.10.14.7.12.11

37.8 TL // 151.2 TL

Kazandıran yorumlu Philadelphia altılı ganyan tahminimizi unutmayın.

Etiketler

Yorum Gönder