Nalkapon Dayı'nın İzmir altılı ganyan tahminine baktıktan sonra yazarımız Foto Finiş'in analiz ve görüşlerine de bakabilirsiniz. 

BANA KOMPİLO KURDULAR

Şu anda moralim çok bozuk. Niye, diye, sorma. Bıktım yeğen, bıktım! Bana kompilo kurduklarını görmedin mi yeğen? Müthiş İstanbul bankomu yarıştan çıkartıp tevziye çekini almamı önlediler. Bütün ipler onların elinde. İstedikleri gibi at oynatıyorlar. Uçağıma atlayıp pisti tuzladım ama yine de beni yatırmanın bir yolunu buldular. Sen Dayı'nın palavra attığını düşünmeye devam ederken TJK Reisi bizi söğüşlüyor, haberin ola. 

Müthiş bankomun resital yapacağını bildiklerinden acil toplantı kararı aldılar. TJK Reisi'yle beraber yanındaki yardakçıları üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu gördüklerinde elleri ayakları titreyerek bir araya geldiler. Nasıl ederiz, ne yaparız da bu Nalkapon'u yatırırız diye hesap yaptılar. Sonunda da bana kompilo kurmaya karar verdiler. Fişek gibi hazırlanan Runner Of Darkness bankomu katakulli yapıp tam yarış başlayacakken çıkardılar. Oynadığım tutmuş ikili, üçlü, çifte kuponlarının hepsi yattı. Ama korkma yeğen Dayı'n ölmedi. Bunu onların yanına bırakmamam mümkün.

CEMO YEĞEN DE KOMPİLONUN FARKINDA

Bugün sana vereceğim müthiş İzmir kurgusuyla onların nefesini kesmemiz an meselesi. Karşıyakalı Cemo yeğenim arı gibi çalışıp bütün bombaları benim için tespit etti. Bankoları tek tek çıkardı. Yaptığı gizli aramada "Dayı'm dün başına gelenlere çok üzülmüş olmam mümkün. Sana kurulan kompilonun farkındayım. Her ne kadar bankonu yarıştan çıkartıp seni yatırmış olsalar da, seni madara etmek için her yolu deneseler de seyis yeğenlerinin arkanda olduğu, senin için istihbaratları topladığı, er ya da geç tevziye çekine uzanmanı sağlayacakları söylentileri doğrudur." 

"Bugün sana iki banko vermem mümkün. Bunlardan birini kripto, diğerine açıktan vermem söz konusu olabilir. Senin dünyanın en ünlü etimoloklarından biri olduğunu biliyorum Dayı'm. Bu gizli özelliğini artık ortaya çıkarma vaktin geldi. İtalyalı dostlarınla galop mafyasını yok etmek istediğini biliyorum. Sen hem nalına hem mıhına vurmazsın, tarafın bellidir. Her zaman sana güvenen yeğenlerini korursun. Ellerinden öperim, şansın bol ola." dedi.

SEN BUNLARI BİLMEZSİN YEĞEN

Cemo yeğenimin kripto mesajını okuduğunda Naldökenbeyi'ni banko verdiğini anlamış olman mümkün yeğen. Ama ikinci bankosunu anlamak için hem gavurca bilmen, hem üstün kripto çözücü bilgin olması hem de benim gibi etimolok olman lazım. İyi oku yeğen, bana ne demiş? İtalyalı dostların, dememiş mi? Bir düşün bakalım, niye İtalyan dememiş? İşte onun kripto mesajı bu. İtalya demek, boğalar ülkesi demek yeğen. Gavurcada boğa ne demek? "Bull" demek. Eğer sen de benim gibi üstün kriptoloji bilgisine sahip olsaydın gavurcadaki "ball"la, "bull"un, hem de black'in kökünün aynı olduğunu bilirdin. Yani bana Black Ball'u banko vermiş. Gördün mü yeğen, nasıl çözdüm? Sen bunları bilmezsin, benden öğreneceğin çok şey var. Telefonlarımı dinleyen FBI, CIA, KGB, MOSSAD, bir de TJK Reisi'nin yardakçıları kaç saattir bu kripto mesajı çözmek için uğraşıyor. Ama mümkün değil. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Geniş yorumlu Gulfstream altılı ganyan tahminimiz de yayında! - Tıklayınız.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

1.2.4.6
4.2.7.6.8.9.5.3
3 BLACK BALL BANKO
2 NALDÖKENBEYİ // 1.3
2.3.1
4.5.1.2.7.6

40.32 TL // 120.96 TL 

Foto Finiş'in her ayağı yorumladığı İzmir altılı ganyan tahminini incelemek için buraya tıklayınız.