TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

13 Ocak Serkan Yaşar Bursa Altılı Ganyan Tahmini

13 Ocak Serkan Yaşar Bursa Altılı Ganyan Tahmini

Bugünkü Bursa altılı ganyan tahminimde bankolarımdan biri dördüncü, diğeri de son ayakta. İlk iki ayakta ise geniş kuponlar için sürpriz aradım. Dilerim bugün şans bizden yana olur. 

Dün Adana şablonu paylaşmadım ancak kendime kupon yaptım. Beşinci ayakta %0.8 AGF oranı olan 4 numaralı ELEGANT EGOIST'i üç atta yazdım. Kuponumu sosyal medya hesaplarımdan paylaştığımda neden yazdığımı soranlar oldu. Aslında basit bir mantık kurmuştum. Safkan, anadan Hafo'nun kardeşiydi. Diyeceğim o ki özellikle bu dönemde üç yaşlı İngiliz maiden yarışlarında orjinin önemi büyük. 


SÜPERBIRD UYGUN RAKİPLER ARASINDA 

İstanbul'da daima sert rakiplerle karşılaşan Süperbird, şimdiye kadar kaba kumda üç kez koşup iki defa kazandı. Birinde de üçüncü oldu. Golden King'le anadan kardeş olan safkanın kaba kuma yatkınlığı ise tartışılmayacak bir konu. Ki -az önce de altını çizdiğim gibi- bunu ispatladı. Bursa pistinde de bir kez koşan safkan ve de o gün yine Kadir Tokaçoğlu'nun bindiği safkan, biraz dezavantajlı başladığı mücadelede Dostbağı ile Fırtınalı Deniz'in 1,5 boy gerisinde bitirmişti. Ondan sonraki iki koşusu da sentetik pistte ve de sert gruplardaydı. Bugün uygun rakiplerle mücadele edecek olan safkanın başarılı jokeyi ile kazanmasını bekliyor ve de banko öneriyorum. 

İngiltere Kempton için hazırladığımız geniş analizlerin yer aldığı altılı ganyan tahminine bakmak için buraya tıklayınız.

BORALTAN, PİLOTUNA DÖNDÜ

Daha evvelinde kısa vade ve de grup koşularda izlediğimiz Boraltan, şimdiye kadar aldığı yedi birinciliğin üçünde Mustafa Çiçek'le koşmuştu. 1800 metre üzeri koştuğu on iki yarışın ikisini kazanıp sadece üç kez tabelaya giremeyen safkanın mesafeye yatkınlığı da ortada. Ayrıca Boraltan'ın son yarışını tekrar izlerseniz Tolga Yıldız'ın en geride beklemek uğruna birkaç kez aksiyonunu bozduğunu, öndeki tempoyu da çok iyi okuyamadığını görürsünüz: 

O gün son viraja gelindiğinde grubun en gerisindeydi ve de tam viraj dönülürken Tolga Yıldız, safkanı dış kulvara yönlendirdi. Öndeki safkanlar son 300'e geldiğinde Boraltan, on boydan fazla gerilerindeydi ve önündeki rakibinin dışına açılamadığı için sprinte kalkamamıştı. Kendisi son 300'e vardığında sprinte kalktı ama yaptığı bütün ataklar farkı bir buçuk boya kadar indirmesine yetti. Bu defa pilotuna dönen Boraltan'ın kendisini çok iyi tanıyan binicisi Mustafa Çiçek'le sonuca gitmesini bekliyorum. 

Foto Finiş'in Bursa altılı ganyan tahmini de yayında. İncelemek için tıklayınız

ALTILI KURGUM

1.4.3.7.5 // 2.6.9
4.8.3.2.1.5 // H
4.5.9.2.7
2 SUPERBIRD BANKO
3.6.4.2.5.1
8 BORALTAN BANKO

63 TL // 168 TL

Geniş yorumlu Hong Kong Happy Valley altılı ganyan tahminlerimize buradan ulaşabilirsiniz. 


Etiketler

1 $type={blogger}: