TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

10 Ocak Nalkapon Adana Altılı Ganyan Tahmini

10 Ocak Nalkapon Adana Altılı Ganyan Tahmini

 


DÜRBÜN NECDET GÖZÜNÜ TEVZİYEYE DİKMİŞ

İzmir bülteninde madara olduktan sonra canım çok sıkılmıştı. Tam Domuz Deviren Cilberto beni teselli etmek için süper lüks olimpik havuzumun kalebodurlarını döşüyordu ki birden son teknoloji süper zeka telefonuma gizli bir arama geldi. 

Arayan konuşmuyordu ama kim olduğunu bilmem mümkündü. Fareli köyün kavalcısı gibi filüt çalan Dürbün Necdet'ten başkası değildi. Bana "Neyleyim Sen Yoksan Eğer"i çaldı. Onun müthiş senfonisini dinlerken Federiko'dan bir kadeh şampanya istedim. Efkarlandım yeğenim. Sonra Dürbün'ün sesi geldi. "Nalko, bunun üstüne bir bardak soğuk su iç, haydi Allah'a emanetsin." deyip kapattı. Onun ne demek istediğini anlamamıştım. Bir kadeh daha şampanya doldurup camın kenarına geçtim. Yağan yağmurları izliyordum. Yanıma Domuz Deviren Cilberto geldi. 

"Nalko, şu ayağan yağmura bak. Tıpkı bize benzemesi söz konusu. Her ne kadar onlar tek başlarına küçük su damlaları olsalar da bizim gibi bir araya geldiklerinde kayaları bile toz duman ediyorlar." dedikten sonra gitti. Tütünümden bir duman alıp ultra konforlu koltuğuma oturdum. Düşündüm, düşündüm, düşündüm yeğen. Çok düşünceli olmam Şampanya Patlatan Federiko'nun gözünden kaçmamıştı. Hemen yanıma geldi. "Nalko, her ne kadar müthiş kurguların her gün yatsa da, sürekli madara olsan da, popülerliğin azalsa da, senin gücünü bildiğimiz, yeğenlerinin üstün altılı bilginle hazırladığım müthiş altılı kurgularını sabırsızlıkla beklediği söylentileri doğrudur. Senin adın Nalkapon, bu böyle biline. Haydi bize bir kupon yap da cebimizi şişir, neşen yerine gelsin. Haber bekliyorum, haberin ola." dedi. Onu kırmam mümkün değildi.

Bültenimi ceketimin iç cebinden çıkardım. Masaya açtım. Gözlüklerimi taktım. Daha bakar bakmaz ne göreyim yeğenim? İlk ayakta Sukaya bankom koşuyor. Birden kafamda bir şimşek çaktı. Dürbün Necdet, üstüne su iç derken bana onu banko veriyordu. Araması kriptoydu. Olamaz yeğen. Beşinci ayakta da filüt bankom koşuyordu. Demek ki Dürbün Necdet gözünü tevziyeye dikmişti. Yoksa bana iki bankosunu el altından kripto mesajla vermezdi. 

Yaşadın yeğen, yaşadın. Tevziyeye uzanmamız, an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş'in Adana altılı ganyan tahmini de yayında!

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

7 SUKAYA // 2
12.2.10.5.4.3
6.3.9.4.12.11.2.7
4.5.2.3
1 ZAUBER FLÖTE BANKO
5.12.13.6.2.8

80.64 TL // 161.28 TL 

Yorumlu Gulfstream altılı ganyan tahminlerimizi kaçırmayın!

Etiketler

10 $type={blogger}

 1. Yorum yaparak insanları yanılmayın lutfen

  YanıtlaSil
 2. 1. Ayak SUKAYA olmaz o. Olmaz. Arkadaşlar inanmayın kanmayın.
  HÜMA SULTAN bura da gelebilecek en güvenilir at. Son koşusundan bir önceki koşuda zaten geleceğim diye bağırıyordu. Geldi de. Bu günde gelecek. Zorlanacağını dahi sanmıyorum. Formunu bulmuş bir kaç koşu daha ilk üç dışına çıkmaz. SOnrasını bilemem.Ama bu gün geçilmez.
  İkinci ayağa 10-12 dışına at yazan bu oyunu daha da oynamasın.
  Tabela ayağı 1 numara gelir mi bilmem. Tek koşusu 1200 de rahat rahat gelen at 1400 de gelebilir mi ben bilmem. İzleyip görmek lazım. Tek atılır mı? Attıkdan sonra neden atılmasın. Dertli arkadaşım dedi ki atma.
  Son ayak Bersey üzerinde Akın çok çalışacak ama olmaz. Olmayacak da. Belki başka bir grup da. Keşke bölünen Maidenin ilk koşusuna düşseydi olur du da burada olmaz. Yazmak akıl keri iş değil. Kuponunu ikiye katlar.
  Katlama.
  Yoksa üçüncü yatak da yatacaksın.
  Yatma.
  Son ayak DELİOĞLAN burada salına salına gelir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dertli ısrarla düzelt orayı ikinci ayağa 4-5 eklemeden o kuponu yatırma dedi.
   Dertli dediyse yazmamak olmaz. Maiden koşularda her daim son sözü o söyler.
   Son ayak Maiden içinse ''Akın çok yoracak kendini boşuna'' afferin dedi.

   Sil
  2. Koşuları izlemeyi öğrenmeden yorum yapmayınız lütfen. İnsanlar size güvenerek dünya para kaçırıyor. Sağdan soldan duyumlar ile tahmin yapmayınız.
   Ben profesyonel tahminciyim. Kendimi övmek gibi derdim yok. İhtiyacım da yok. 34 yıllık tecrübem binlerce tutturduğum altılı var.
   1.Koşu
   1 - ADINI SEN KOY (1)
   2.Koşu
   6 - HÜMA SULTAN
   çiftesi buda miktarını yazmayacağım ama en az 100 misliden başlar mislilerim ve üçlü ganyanlarım.

   Sil
  3. Slm abi. Nerede tahmin veriyorsun. Cevap lütfen

   Sil
  4. 1.Ayak
   6 - HÜMA SULTAN (1)
   2.Ayak
   4 - BİZİM REİS
   5 - DİYARBEKİR
   10 - YAĞIZALP
   12 - ARLET
   3.Ayak
   2 - ALATA
   3 - SAYRA KIZIM
   4 - HAFOCAN
   5 - PRENSES GOLDA
   6 - BALANCE
   7 - ANGEL SPIRIT
   8 - STARI GRAD
   9 - TOUCH OF CLASS
   11 - SULTANIM

   Sil
 3. bana bak nalkopon tasını tarağını al buradan yaylan senin yüzünden bütün paramız gidiyor sana güvenip ilk ayağı 2-7 bırakıyoruz...

  YanıtlaSil
 4. al eline kuponu

  tokatla nalkaponu..

  YanıtlaSil
 5. bakın arkadaşlar sene 1989 bu nalkopon yine sallıyor yok cilberto yok cemo dedim buralar da sana ekmek yok al sazını ve tahta bavulunu köyüne doğru ilerle.. yaklaşık 15 sene buralara uğramadı..baktım son iki seneden beri yine sallamaya başladı...inanmayın arkadaşlar bunun teklerine birde 200 tl lik kuponlar veriyor.. yazık

  YanıtlaSil