Hasan kurtuluş altılı ganyan tahmini

Adana altılı ganyan tahminlerimde güvendiğim iki safkan da maidende koşuyor. Elbette sürprizlerim de var. Şans bizimle olursa bugün bu işi bitiririz gibi. 

İNATÇI ZIDA, KARATAŞ'LA KAZANABİLİR

İlk koşusunda Bird Nest'in kuyruğuna takıldı, son metreye kadar da oradan ayrılmadı. Bird Nest, önde direndikçe o saldırdı. Yarışın hiçbir noktasında pes etmedi. Ne kadar inatçı ve istekli olduğunu gösterdi. Belki de o gün Harun kardeşimiz iç kulvara girmesiydi, Bird Nest'in dışından dolanıp kazanabilirdi. Hazırlıkları bugün de iyi, üstünde bir de Sihirbaz Karataş var. Aynı yarışı yapabilirse 1200'ü 1.16.06 derecesini geliştirerek kazanabilir. 

Benim burada bir de sürprizim olacak. İstanbul'da başladığı yolculuğuna Kocaeli'de devam eden, orada da aradığını bulamayınca Adana'ya getirilen 1 Bay Mete. Son bir aydır yaptığı çalışmalarla çok iyi durumda olduğunu gösteriyor. İki kere 1000'i 1.03 derece çıkarmış. Bunlardan birini iç pistte gerçekleştirip 1200'ü de 1.16 yapmış. Pisti sevdiği, eskisinden daha iyi durumda olduğu çok belli. Taze jokey Mehmet Salih Çelik kardeşimle bombayı patlatabilir. 

SILVER CLOUD ÖN PLANDA

Foto Finiş kardeşim burada çok güzel tespitler yapıp sürpriz durumdaki bankosunu yapıştırmış. Ben de ona katılıyorum, geriden gelen atlar daha şanslı olacaklar. Sitede paylaşılan istatistiklere de bakarsanız bu yarışı uzun yıllardır yüksek oranda plase, sürpriz atların kazandığını da görürsünüz. Bugün de değişen bir şey olacak gibi durmuyor. Silver Cloud'un kısa mesafeli koşulardaki başarısının uzunda da süreceğini bize orjini söylüyor. Bu mesafedeki ilk ciddi sınavını verecek. Yanılıyor muyuz, yoksa haklı mıyız göreceğiz. Ama yanılmıyorsak bu grubu geçeceğine şüphe yok. 

Diyelim ki Silver Cloud eksik koştu. O zaman ne olur? Benim tercihim, erkek rakiplerine pek borusu ötmeyen Malones'ten ya da Grup 1'de depoyu boşaltan Hayalet Kız'dan yana olmaz. Zaten bugün ona kafayı da vereceklerini, verseler de rahat bırakacaklarını pek sanmam. O yüzden de Grup 1 Anafartalar üçüncüsü 5 Fire Of World'e çizgiyi atarım. Yanına da Anafartalar ikincisi 4 Deli Tahir'i eklerim. Bu iki sprinter bugün hata kollarlar. 

ŞAPŞIĞ, BU GRUBU GEÇER 

Bunları da geçsin artık, dediğimiz atlardan biri. Daha üç kez koştu, üçüncü koşusunda 1200'ü 1.14 içinde bitirmeyi başardı. Ait olduğu eküri de sağlam. Az ve öz at koşuyorlar. Nartın Kılıcı, Kuzey Kafkasyalı, Luna Lovegood... Elbette atın antrenörü de İbrahim Bekiroğulları olunca bu iş tamam diyorsunuz.  Kısaca söylemek gerekirse, Ayhan kardeşim çok büyük bir hata yapmazsa buradan kazanarak ayrılır. 

Foto Finiş Adana altılı ganyan tahminlerinde sürpriz banko! - Tıklayınız.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

3.2.5.6.9.4
9 ZIDA // 1
4.3.9.2.5.7
7.5.4
7 ŞAPŞIĞ BANKO
12.7.6.5.1.4.8

52.92 TL // 105.84 TL

Wolverhampton ALTILI GANYAN tahminlerimize ulaşmak için buraya tıklayınız.