TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

05 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

05 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri


İki gündür altılıyı buluyoruz da ikramiyeyi bulamıyoruz. Bu programların zayıf geçeceğini biliyiorum. Bizimki umut. Arıyoruz, tarıyoruz, yazıyoruz, dolduruyoruz ama bulamıyoruz. Bugün de o günlerden biri olmaz inşallah. 


AĞAMSIN, SAADETTİN'LE BİR BAŞKA

Ağamsın, Saadettin kardeşimin bindiği yarışlarda bir başka koşan bir at. Son yarışını bir kenara bırakacak olursak diğer beş yarışın ikisinde birincilik, birinde ikincilik, ikisinde de üçüncülük yaptılar. Hele bir de kafayı alabildiği yarışlarda değmeyin Saadettin'in keyfine. Neredeyse en geride bitirdiği yarışa takılmak yok. Kafayı alamadı, kilosu da ağırdı. Bu defa kafaya çıkıp işi bitirecek durumda. Çalışmalarında da parlıyor, ona göre. Grup koşa koşa bu yıla giren Güneşin Gülü'nün potansiyelini göz ardı edecek değilim. Grup 3'te ikincilik, üçüncülük yaptı. Son zamanlarda karşılaştığı gruplara göre bunlar epey zayıf. 

CEVHER DİRENEBİLİR

Önde rahat bırakıldığında Cevher'in neler yaptığını biliyoruz. Grup da tanımıyor, rakip de. Yarıştaki atlara bakınca -Akyaka dışında- öne yakın koşan bile yok. Bu şartlar altında çıktığı gibi bitirmesi beklenebilir. Elbette Akyaka'nın yakaladığı formu, Grup 1'den sonra Grup 3'ü de ne kadar rahat kazandığını göz ardı edecek değiliz. Onun da düşük tempoları daha çok sevdiği aşikâr. Bir de ikinci senaryom var. Antrenör Taşdelen, burada Çelikkalkan'ı feda edebilir. Çünkü Mega Star da formda, biraz tempo da ister. Çelikkalkan, Cevher'e saldırırsa Mega Star sonlarda fişi çekebilir. 

Yurt dışı yarışlara bahis mi yapıyoruz, yoksa tombala mı oynuyoruz? Haberimizi mutlaka okuyunuz.

İLK KOŞUSUNDA NEUROSURGEON

Üç yaşında koşmaya başlayan İngiliz ya sakatlık geçirmiştir ya da sahipleri sabırlıdır. Neurosurgeon'un orjinine bakalım: Coach, Çağlaçağla, Rock Of Sea gibi üç kardeşe sahip. Erhun Eti, geçen sene Coach'la iyi işler yaptı. Anlaşılan o ki Neurosurgeon konusunda çok aceleci davranmamış. Yavaş yavaş hazırlamış, buraya getirmiş. Ekim ayında sahaya getirip üç ay kadar uzun işler yaptırdıktan sonra da fit duruma geldiğine inanıp kaydını yapmış. Gruptaki diğer atlara göre çok da sağlıklı bir idman programı var. İlk koşusunda Neurosurgeon, diyoruz, bu defteri kapatıyoruz.

SON AYAKTA TEXAS RANGER

Adana'da yarıştan çıkardılar. Ekürisi orayı kazandı. Sonra Elazığ'a götüreceklerdi, kaydını yaptılar ama vazgeçtiler. Buradan benim çıkardığım sonuç şu: At hazır. Öyle olmasaydı Hadioğullarının diğer atının kazandığı gün çıkarmayıp yarış gösterirlerdi. Bu yüzden küçük kuponlarımıza tek atıp bekleyeceğiz. 

Nalkapon Dayı'dan galop mafyasına gözdağı! Kocaeli altılı tahminlerinde iki bankosu var.

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

Bugün Adana at yarışı tahminlerimde iki farklı kurgu yaptım. Birincisi düz, ikincisi de ters. Son ayakta Texas Ranger yıkılır, sürpriz bir at gelirse, ikramiye iyi olur. 

NORMAL ALTILI KUPONU

4.7.1.10
4.2.3.1.7.9
1.6.7.4
3.2.6
2 NEUROSURGEON 
6 TEXAS RANGER 

20.16 TL

GENİŞ ALTILI KUPONU

4.7.1.10
4.2.3.1.7.9
1.6.7.4
3.2.6
2 NEUROSURGEON BANKO
6.3.5.1.2.8.10

141.12 TL

FOTO FİNİŞ'TEN ADANA'YA İKİ NET BANKO! YAZARIMIZIN YORUM VE GÖRÜŞLERİNİ HEMEN OKUYABİLİRSİNİZ.

Etiketler

2 $type={blogger}

  1. Hasan bey son ayakta Texas rangerden eminmisiniz

    YanıtlaSil
  2. Normal şartlar altında kazanması lazım. Müslüm kardeşim de programda iki ata deklare olmuş. Geçen defa koşudan çıkarıldı. Yorumda da yazdım. İnşallah, bizi yanıltmaz.
    Hasan Kurtuluş

    YanıtlaSil