Foto Finiş

Bugünkü Adana at yarışı tahminlerimde iki bankom var. Umarım bankolarım yanıltmaz ve çok at yazdığımız yerlerde sürpriz safkanlar kazanır. Şansınız bol olsun. 

HIZLI KURUŞ SÜRPRİZ YAPABİLİR

Hızlı Kuruş, Adana'daki ilk koşusunda burada favori koşan Ünlüprens'i ve bu yarışın ikinci favorisi Mihmanlı'yı 1900 metre kum pistte geçmişti. Bugünkü mücadelenin o günkü yarışa benzer bir tempoda geçeceğini düşünüyorum. Benzer gidişatta daha önce geçtiği rakiplerini yine mağlup edebilir.

BATUŞ'A YİNE GÜVENİYORUM

Son iki yarışında da ön planda önerdiğim Batuş, bu iki koşusunda da beklediğim koşuları yapmasına rağmen kazanamamıştı. Bugünkü rakipleri de benzer safkanlardan oluşuyor ve devam eden formuyla bugün de en iddialı isim durumunda görünüyor.

AFTER TULIP İÇİN RAKİPLER ÇOK UYGUN

Şimdiye dek sürekli olarak üst düzey gruplarda izlemeye alışkın olduğumuz After Tulip, bu kez epey alt grupla karşılaşacak. Üç aydır start almayan safkanın çalışma programına göz attığımızda Kasım ayının ortalarından bu yana devamlı pistte olduğunu görüyoruz. Son olarak 600 metreyi 39 çok rahat şeklinde bir derece gerçekleştiren safkan, oldukça hazır da görünüyor. Gücünü ve potansiyelini sahaya yansıtıp kolay kazanmasını bekliyorum.

ÇELİKKALKAN AYNI GRUPTA

Bu grubun birçoğuyla karşılaştığı son yarışında hiç zorlanmadan kazanan Çelikkalkan, 8 boy da fark yapmıştı. O gün çok kolay bir birinciliğe imza atan safkan, yakaladığı iyi form durumuyla bir kez daha potoyu önde geçmeye yakın görünüyor. 

Hasan Kurtuluş'un Adana at yarışı tahminlerine de bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır. 

ALTILI GANYAN KURGUM

7.6.3.2.8.1 // 5.9
2.7.5.6.3.4 // 1.10
2 AFTER TULIP BANKO
2 ÇELİKKALKAN BANKO

8.3.6
4.5.8.1.6 // 13.14.10.2

37.8 TL // 120.96 TL

Yorumlu Gulfstream at yarışı tahminlerimize baktınız mı?-Tıklayınız