TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

16 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahmini

16 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahmini

 

Adana at yarışı tahminimde bir tekim, bir de bankom olacak. Dün yakalayarak moral bulmuştuk, inşallah bugün daha çok kazanırız. 

LAST CHANCE LADY KAZANIR

Dört ay ara verdikten sonra girdiği ilk yarışı kazandı. Sonraki koşusunda ise Silver Cloud ve Kıng Berkay'a geçildi ki bu iki safkandan Silver Cloud, birkaç hafta sonra Açık 2 koşuda da ikili bitirdiler. Yani çok formda iki erkek rakibine kaybetti. Bugün yarışın temposu da Mine Of Fire ve Barikat ikilisinin varlığında yeteri kadar yükselecek ve Last Chance Lady'nin işine de çok yarayacaktır. Bu koşuya Özcan Yıldırım idaresinde girecek olan safkandan birincilik bekliyorum. 

BİR KEZ DAHA BATUŞ ÖN PLANDA

Batuş'un son yarışında %4 AGF ile koşarken favori önerip o gün sürpriz yapabileceğini söylemiştim. Beni şaşrtmayarak çok iyi koşup son metrelerde yarışın birinciliğini kaptırmıştı. Bu defa mesafenin uzamasıyla Batuş'un performansının da artacağını düşünüyorum. Form durumunu koruyan safkandan bu kez birincilik gelebilir. 

Uzayan mesafede daha iyi koşacağına inandığımda ve bu kez Mehmet Akyavuz'un bindiği Kaçar Yunus, bir başka uzuna yatkın orjinli Akhil ilk etapta rakip olarak düşünülebilecek safkanlardır. 

ALTILI GANYAN KURGUM

6.9.1.4.8.10
11.4.5.7.1.2
7 LAST CHANCE LADY BANKO
4.1.2
3.10.1 // 5.4
4.3 // 8.12

45.36 TL // 151.2 TL


Etiketler

Yorum Gönder