TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

17 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

17 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

Bugünkü Adana at yarışı tahminlerimde bol bol sürpriz aradım. 

SON YARIŞI BAŞARILI OLAN ÇELİKKALKAN 

Gruptaki kalite atlardan biri olan Çelikkalkan, son yarışında Grup 3 koşuya katılmış, düzlüğe gelinirken faule maruz kalmış, güçlü atların ardında dördüncü olmuştu. Bu defa çok alt seviye bir yarışa geldi. Koşu içinde onunla baş edebilecek safkanlar da var ancak son koşusunu yine yaparsa bugün geçileceğini sanmıyorum. 

Ben yanına bir tek Domaniç'i yazacağım. Bunun da sebebi var. Öncelikle gidişat formda olan Domaniç'e çok yararken Çelikkalkan'ın pek işine gelmeyecek. Eğer Çelikkalkan -çoğu zaman olduğu gibi- gerilerde beklerse önde istediği tempolarda götürmesini beklediğim Domaniç'i sonlarda atlayamayabilir. Bu yüzden Akın Sözen'in bu defa ön grupta yer tutması gerekecek. Aksi olursa kaybetme ihtimali yüksek. Geniş oyunlarda risk almaya gerek yok. 

KISA MESAFEYE DÖNEN REINA DE DIAMENTES

Üç yıldır yarış kazanamayan bir safkan. Bütün birincilikleri de 1100-1300 arasında. Aslında mesafe ayırt ettiği söylenemez ama kısa-orta mesafelerde çok daha iyi koştuğunu düşünüyorum. Bundan iki yarış önce 1500 metrede Girl Of Son'a iki boy farkla kaybettiğinde de, aynı mesafede Cat People ve Mine Of Fire'a çok az farkla geçildiğinde de gerisinde kalan rakipleri güçlüydü. Bu defa onlardan çok daha zayıf atlarla koşuyor. Form durumu iyi olan safkanın üç yıllık birincilik hasretine artık son vereceğini düşünüyor ve banko öneriyorum.

Geniş yorumlu Gulfstream at yarışı tahminlerimizi kaçırmayın!

ADANA ALTILI KURGUM

6.3.7.2.1 // 4.8.9
4.2.1.7.9.12.13
3 ÇELİKKALKAN // 5
2.1.5
3.5 // 1.6.12.11
4 REINA DE DIAMENTES BANKO

14.7 TL // 141.12 TL

Nalkapon Dayı'dan son dakika sürpriz bankolu Adana!


Etiketler

Yorum Gönder