Editör: Düşük bütçeli Afrika altılı ganyan tahmini / yedili plase de yayında.-Tıklayınız

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Aldığım istihbarata göre Amerikan Reisi Tıramp devrilmiş, onun yerine de Con Bidon geçmiş. Yeni düşmanımızı iyi tanı yeğenim. Amerikan derin devleti bizi ortadan kaldırmak için başa onu getirdi. Her ne kadar sana söylememiş, kendimden bile gizlemiş olsam da Tıramp'ın benimle gizli bir anlaşma imzaladığı, gavurdaki bankolarımı öğrenmek karşılığında peşimdeki FBI ajanlarını geri çektiği söylentileri doğrudur. Onun cebini çok şişirdim yeğenim, bundan kimseye bahsetme, başın belaya girebilir.  

Bidon, yemin ederken İncil'e el basmış. Bana gizli bir mesaj göndermek istemesi mümkün. Arkasına Vatikan'ı da almış yeğenim. Demek ki bana papaz büyüsü yapacaklar. Önlemimi alıp Muska Kazım'a gitmem gerekmesi söz konusu. 

Bugün Dürbün Necdet'le gizli bir görüşme yaptım. Sabah uyandıktan sonra Federiko'yla Cilberto'yu yanıma alıp sabah cimnastiğimi yapmak için ultra lüks evimin bahçesine çıktım. Açma germe hareketlerini bitirip şınav çekmeye başladık. Federiko 25, Cilberto da 35 şınavdan sonra dama dedi. Ben 315. şınavımı çekerken son teknoloji süper zeka telefonuma gizli arama geldi. Arayan Dürbün Necdet'ti. 

Günün at yarışı galoplarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sesin kötü geliyordu. Onu hiç bu kadar mutsuz görmemiştim. Yüzünden düşen bin parçaydı. "Nalko, her ne kadar sabahları erkenden hipodromun karşısında kiraladığım çatıya çıkıp son model dürbünümle galopları takip etsem de,tanıdığım seyislerden istihbaratları toplasam da bugünkü Adana bültenini çözemediğim, bir tane bile banko çıkaramadığım söylentileri doğrudur. Hakkını helal et, gözlerinden öperim." dedikten sonra kahrından ağlamaya başladı. Beklediğim gizli bilgileri bana verememek onu perişan etmişti. Onu biraz teselli ettikten sonra odama kapandım. Bülteni didik didik ettim. Üstün altılı bilgimi son ayarına getirdim.Mayın dedektörlerimi en derine ayarladım. Sonunda da gücümün sayesinde müthiş kurgumu ortaya çıkardım yeğenim. Artık sana düşen, onu söğüşlemek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Hasan Kurtuluş'un cazip Adana kurgusu için tıklayınız.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

5.4.3.7.8.10
11.2.6.4.3.10
3 AĞAMSIN BANKO
2.5 // 4.3
4.6.3.13.14
15.9.8 

75.6 TL // 151.2 TL

Yorumlu, düşük bütçeli Afrika yedili plase / altılı ganyan tahminlerimize baktınız mı? - Tıklayınız.