Bugünkü Adana at yarışı tahminimde son ayağa kadar gelip bankom da yanıltmazsa ikramiyeyi almayı planlıyorum. Şans bizimle olsun. 

GREY KURT'LA CEYAR ÖN PLANDA

Grey Kurt yarışın en inatçı, en süratli atı. Ceyar deseniz önlerde koşmayı seviyor, gruptaki en iyi derece onda. Grubun geneli birbirine denk ama bu ikisi önde kuracakları tempoyla arka grubu ayırmaya adaylar. Kısa mesafeye yüksek tempoda başlarlarsa diğerleri ayak uydurmakta zorlanabilir. Tabii bir de Ceyar'ın son yarışındaki gibi birkaç boy geç çıkıp koşuya dahil olmaması ihtimali de var. O zaman Grey Kurt hiç zorlanmadan kazanır. Ama normal gidişatta düzlüğe birlikte çıkıp geridekilere direnebileceklerini düşünüyorum.

MAİDENDE İKİ ATA YOĞUNLAŞTIM

Maiden koşuda benim aklımda iki at var. Bunlardan ilki Bizim Reis. Uzundaki son yarışını beğenmedim ama üç koşu önde 1400'de Feridun Abi'ye potoda kaybettiği koşuyu tekrar etmesi halinde bunları çok rahat geçeceğini düşünüyorum. Akın Sözen kardeşim de bu tarz atlara boşuna binmez. Koşunun sürprizini de yapsa yapsa Arifbey yapar. Ercan Çankaya kardeşimin elleriyle hazırladığı bu tayın Doğu'dan geldikten sonraki 1900 yarışına pek takılmıyorum. Çalışmalarında ışıl ışıl parlıyor. 

Günün at yarışı galoplarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

YARIŞ GÖREN VALENTE KAZANIR

Geçen sene kimleri geçti kimleri. Bırakın Gitsin, Barikat, Pitane, Hayalet Kız, Ceylincan vs. Bu sene yarış gördü, nefeslendi. 1000'i 1.04 rahat işinden sonra da en iyi anlaştığı jokeyi Müslüm Çelik kardeşim üstüne atladı. Grup kalabalık, en dıştan çıkacak, yarışın başlarında yer tutmakta zorlanabilir. Ama şu var ki Valente kendisi gibi koşarsa bu grubu darmaduman eder. Biraz eksik koşarsa birkaç boy farkla geçer. 

Ha, olur da bizi yanıltır, yine son yarışındaki gibi çok eksik koşarsa hazır kıta bekleyecek olanlar sırasıyla şunlar: 9 Bolt Girl, 8 Storm Life, 16 Victory Lap.

Nalkapon Dayı'nın Adana tahminleri de yayında! - Tıklayınız 

ALTILI KURGUM

7.5.4.8.10.2.3
11.2.6.4.10.3
3.7.10.4.1.2
4.2 // 5.1
4.1 
15 VALENTE BANKO

Yorumlu, düşük bütçeli Afrika yedili plase / altılı ganyan tahminlerimize baktınız mı? - Tıklayınız.

70.56 TL // 141.12 TL