Afrika altılı ganyan tahminleri

Bugünkü Afrika altılı ganyan tahminlerimiz her zamanki gibi düşük bütçeli. Afrika'nın en başarılı sitesinde yer alan iki farklı görüşü yorumlarıyla birlikte sizler için derledik. Şansınız bol olsun. 

WINNING FORM AFRİKA ALTILI

Winning Form Afrika altılı tahmininde sürpriz odaklı kurgular paylaşılmaktadır. 

ALTILI GANYAN

TIGHT FIVE: Üst üste ikincilik yapan Tight Five, son startında iyi yer tuttu ve düzlük boyunca birincilik mücadelesinin içindeydi. Şimdiye kadar 1400 metremesafeli koşularında ikiliden hiç düşmeyip bir kez de kazanan Tight Five, 100 metre daha uzayan koşuda birinciliğin güçlü adayıdır. 

SPRING BREAK: Bu mesafede katıldığı dört koşuda bir ikincilik, bir de birincilik yaptı. Son koşu performansı da çok olumluydu. Turffontein'de ilk kez bu mesafeye çıkacak olan safkan, pisti yadırgamazsa daha önce iki defa kazandığı jokeyi Hewitson ile tekrar kazanacaktır. 

NARTJIE: Bugünkü yarışın bu mesafedeki son koşusunda geçildiği 3 numaralı Shah Akbar ile rövanş olacağını düşünüyoruz. O gün Shah Akbar, bütün rakiplerine ağırlığını hissettirmişti. Ancak bu defa Nartjie'ye Callan Murray'in deklare olmuş olmasının onu rakibinden bir adım öne çıkardığını söyleyebiliriz. 

4 TIGHT FIVE // 3.7
9.3.2.10.6.8
10.4
2 SPRING BREAK BANKO
1.7 // 4.2
8 NARTJIE // 3

1.2 TL // 14.4 TL


YEDİLİ PLASE

CAPTAIN CHORUS: Bu mesafedeki rakiplerinin büyük çoğunluğunu daha önce 2400'de geçti. Çok iyi bir form durumuna sahip olmasının yanı sıra uzayan mesafelerde çok daha başarılı olacağını da rahat bir şekilde kazandığı son yarışıyla gösterdi. Bu kez 2600 metre mesafede koşacak olan safkanın ikiliyi bozmayacağına inanıyoruz.

2 CAPTAIN CHORUS BANKO
4 TIGHT FIVE // 3.7
9.3 // 2
10.4
2 SPRING BREAK BANKO
1.7 
8 NARTJIE // 3

0.8 TL // 7.2 TL

MAGIC TIPS AFRİKA ALTILI

Magic Tips Afirka altılı tahmini favori ve plase ağırlıklı bir kurgudur. 

ALTILI GANYAN

MAGICAL FLIGHT: Oldukça istikrarlı bir safkan olan Magical Flight, bu pistte katıldığı son üç koşuda iki birincilik, bir de ikincilik çıkardı. Bu yarışlarının ikisi 1600, biri ise 1160 metre mesafedeydi. Bu kez mesafenin 1500'e düşmesinin de Willow Magic tayına faydalı olacağına inanıyor ve alternatif tek olarak öneriyoruz.

AL MUTHANA: İğdiş edildikten sonra ilk kez iste çıkacak olan Al Muthana'nın Grup 2 koşudaki dördüncülüğü kötü değildi. O koşusu ise ara verdikten sonraki ikinci yarışıydı. Bu koşusu için iyi bir hazırlık dönemi geçirmiş olmasının yanı sıra Pierre Strydom'ın deklare olması da safkanın performansının daha da ilerlemesine sebep olacaktır. Denk grupta banko olarak öneriyoruz. 

6.4.5.2.3
2.3 // 10
1 MAGICAL FLIGHT // 3
1.2.3.6.5
2.1.10.9.8
7 AL MUTHANA BANKO

12.5 TL // 37.5 TL

Koşacak olan safkanların Afrika ganyanlarının yer aldığı Turffontein erken bahis oranlarını görmek için tıklayınız.

YEDİLİ PLASE

CAPTAIN CHORUS: Captain Chorus'un günün en güvenilir ismi olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça istikrarlı yarışlar yapan ve son altı yarışında tabeladan düşmemekle beraber, üç koşusunun ikisini kazanan safkan, bugünkü jokeyi ile 2400 metre mesafede katıldığı koşuda rakiplerini çok kolay bir şekilde geçerek kazandı. Ayrıca 2400 metrede çıktığı üç yarışın ikisini kazanma başarısı göstererek uzun mesafede ne kadar etkili olduğunu da ispatladı. Bugün de uygun grupta start alıyor ve ikiliden düşmeyeceğini düşünüyoruz. 

2 CAPTAIN CHOURUS BANKO
6.4.5
2.3 // 10
1 MAGICAL FLIGHT // 3
1.2 // 3.6
2.1
7 AL MUTHANA BANKO

2.4 TL // 14.4 TL 

Afrika'nın en başarılı jokeylerini ve antrenörlerini Turffontein İstatistiklerinde sizler için derledik.