TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

07 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

07 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri


Bugünkü İzmir at yarışı tahminlerimde ilk ayakta riski alıp maidenlerde sürprizi aradım. Aslına bakarsanız iki bankomun da kazanmasını bekliyorum ama ikincisi devrilirse ikramiye de artar. 

MAGIC APPLE BU MESAFEYİ DE KOŞAR, BU GRUBU DA GEÇER

Son yarışında 10 boy farkla güle oynaya kazandı. O gün biraz geç başlamıştı. Ama zımba gibi olduğu için hiç zorluk çekmedi, hatta Mustafa Çiçek kardeşim bir yerden sonra kantarmayı saldı, öne aktı, liderliği aldı, farkı da giderek açtı. Bugün daha temkinli koşarak önlere erken bulaşmaz. Bu mesafeyi de rahatlıkla koşmasını beklediğim safkan, bugün sabırla düzlüğü bekler. Böyle yaparsa da meyveleri toplar. 

PITIR DA, FRENKLİ ATEŞİ DE FORMDA

Grubun iki tane formu yüksek, son zamanlarda yarış kazanan, mesafeye de uyumlu atı var. İkisi de bekleme yapmayı seviyor. Bugünkü gidişat onlara hiç uygun değil ama bu grupta hangi ata uygun ki? O yüzden düzlükte devreye dayanıklılık ve güç girecek. Hem güçlü hem de dayanıklı atlar Pıtır'la Frenkli ateşi de bu işi bitirecek.

Nalkapon Dayı'nın İzmir altılı ganyan tahminleri de sitemizde sizleri bekliyor.

AKSAKALLI MESAFESİNİ BULDU

1400 metre kum pist, dedin mi orada duracaksın. Aksakallı'nın tam mesafesi. Yanına kimseyi almaz. Kilosu da 55 ki 59 kiloyla çıkardığı derece bile bu gruptan iyi. Yeter ki kendi yarışını yapsın. Özcan kardeşim akıllıca biner, Avukat'ın liderliği istemesi durumunda onu yakın markaja alıp takip ederse düzlükte bu yarışı noktayı koyar. Ama onunla didişirse geriden gelenlerin ekmeğine yağ sürmekten başka bir işe yaramaz. Normal şartlarda kazanması gereken bir koşu ama biz ikinci senaryoyu hesaba katıp geniş kuponda sürprizi arayalım. 

Foto Finiş'te İzmir son ayak banko! Yazarımızın tahminlerine göz atmayı unutmayın.

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

4 MAGIC APPLE BANKO
11.8.7.6.2.3.4.9.1
8.1 // 2.7
4.5
1 AKSAKALLI // 6.7.3
8.10.9.1.11.4

17.64 TL // 151.2  TL

Yabancı yarışlarda yorumlu tahmin rüzgarı devam ediyor. Gulfstream'i incelemeye ne dersiniz?

Etiketler

Yorum Gönder