TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

05 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

05 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri


Bugünkü Adana at yarışı tahminlerimde iki bankom olacak. Geniş kuponda sürpriz ararken normal bütçeli kuponumuzla daha düşük ikramiyelere razı olacağız. Hepinize bol şans dilerim.

KADIKAYA BİR KEZ DAHA

Maidenden çıktığı yarışta formda rakiplerini geçti. Kaya Ekürisi'nin %25 ortak olduğu bir safkan ve bu yarışa kayıtlı olan üç atlarını sildiler. Ahmet Çelik deklaresi de dikkat çekici bir durum. Denk grupta start alacak olan safkandan bir kez daha birincilik gelebilir. 

AĞAMSIN ÇIKTIĞI GİBİ

Birçoğuyla daha önce karşılaştı ve en sonyaptığı ikincilikte bu yarışın favorisi olan Özoyuncu'ya geçildi. Orjin olarak uzun mesafeye de elverişli. Ayrıca bugünkü en önemli avantajı da yarışın temposunu belirleyecek olması. Usta jokeyi ile düzlüğe biraz nefesli gelebilirse alacağı avantajı sonuna kadar koruyabilir. 

TJK, yurt dışı yarışlarda yarışseverin cebini nasıl boşaltıyor? Yurt dışı yarış mı, yoksa tombala mı? Haberimizi mutlaka okuyun.

AKYAKA BU FORMUYLA ZOR GEÇİLİR

Geçen yıl sahipleri tarafından çok zorlanmayıp alt seviye koşularla hazırlanan, o dönemde -ben dahil- sitemizdeki yazarların üstüne basa basa bu durumu vurgulayıp ileride açık yarış koşacağını söylediğimiz bir safkan. Bekiroğulları çok acele etmeyip gücünü sene sonuna sakladılar ve Kasım ayının sonunda ilk grup 1, aralık ayının sonunda da ilk grup 3 birinciliği geldi. Öne yakın koşmayı seven safkanın formunun ne denli üst seviye olduğu da bu iki yarışında açıkça ortadaydı. Bugün Cevher'i yakın markaja alıp düzlükte yine ayırmasını bekliyorum.

NEUROSURGEON ÇOK HAZIR

İlk kez koşacak olan 3 yaşlı İngiliz atlarının bir araya geleceği beşinci ayakta, uzun zamandır yaptığı çalışmalarla çok formda ve rakiplerinden daha hazır görünüyor. En istikrarlı idman programına sahip olan safkan, yaptığı uzun işlerle nefes yönünden de iyi durumda görünüyor. İlk koşusuna Ahmet Çelik ile çıkacak olması da önemli çünkü Çelikler genellikle bu tip koşularda hazır atları takip edip biniyorlar. Eğer bir aksilik yaşanmazsa ilk koşusunu kazanmasını bekliyorum. 

Nalkapon Dayı, galop mafyasına kafayı takmış. İki bankolu Kocaeli altılı tahminleri yayınlandı.

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

NORMAL ALTILI KUPONU


4.7.1.10.2
2.4.3.8.7
1.4.6.7
2 AKYAKA BANKO
2 NEUROSURGEON BANKO
6.1.3.2.5.8

42 TL

GENİŞ ALTILI KUPONU

4.7.1.10.2
2.4.3.8.7.1.6.9
1.4.6.7.5.3
2 AKYAKA BANKO
2 NEUROSURGEON BANKO
6.1.3.2.5.8.4.10.9

151.2 TL


Etiketler

Yorum Gönder