TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

04 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

04 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri


Şu aralar altılı programları zayıf. Bir hafta on gün daha böyle gider. At yarışı tahminlerimizde iki ayağı sağlam tutup kalanında arıyoruz ama düşmüyor. Dünkü Junior Çınar yarışını gördünüz. Gruplar orantısız. Şartlar sıfırlandığı için her at her yerde koşuyor. Daha önümüzdeki günlerde neler göreceğiz neler. 

MAİDENLERDE YENİ KOŞANLARA DİKKAT!

Bugün sürpriz arayacağım yarışlar maidenler. Oralarda da oltaya bir balık takılmazsa bulsak da elimiz boş döneriz. Bugün iki tane yeni koşan at var. Biri Balkanağası, diğeri de Çaykralı. Ahmin'in anneden kardeşi Çaykralı hem iyi ellerde hazırlanıyor hem de çalışmaları iyi. Kaizbert olduğu için daha da ilgimi çekiyor. Balkanağası da iyi hazırlanmış. Bu ekürinin daha önce Yazağası diye bir atı vardı. Gerçi hala koşuyor. Oda benzer şekilde Ağabatur-Muratağa orjinli. Ama bana Balkanağası'nın anne kan hattı daha güçlü geldi. Onun da hazırlıkları fena değil. 

HONORABLE'I, KARA HİSAR'I BİRBİRİNDEN AYIRMAK ZOR

İki kalite tek yarışta. Bende Honorable biraz daha ağır bassa da ikisini birbirinden ayırmayı da uygun görmedim. Kara Hisar belki daha iyi ancak galopları eksik geldi. Hazırlıklarını tam bulsam banko yazardım. Yine de kalite kalitedir. Çıkar kazanır. 

KÖREBE ZAYIF GRUPTA

Körebe, bu sene böyle bir grubu belki bir kere daha bulur. Geçen sene açık yarışlarda, grup koşularda gereksiz maceraya girilmeseydi, şu anda burada %65-%70 AGF koşardı. Normal şartlar altında kolayca geçmesi gereken rakipleri var. Totosu çok mühim değil, koştuğu atlar ortada.

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

İlk ayakta 3 Karatren yerine ekürisi 4, 5 Sümerhan yerine 2 Boto yazılmıştır. 13.22

6.7.4.1 // 2.8
1.3.2.8.4 // 6.7
5.1.3.7
3.5.6.2 // 4.1
3.4
3 KÖREBE BANKO

44.8 TL // 141.12 TL

Dün en sonuncu atı banko önerip getiren Murat Kaya'dan geniş yorumlu Lingfield. Üstelik 2 cazip bankosu var. Lingfield at yarışı tahminlerimize mutlaka bakın!

Mehmet Kaya'nın kazandığı Junior Çınar yarışı sosyal medyada olay oldu! Başarılı jokey, yaptığı paylaşımla yarışseverlere tebessüm ettirdi. Detaylar at yarışı haberlerimizde

Nalkapon Dayı, TJK'ya ateş ediyor. Bugünkü Nalkapon at yarışı tahminlerini kaçırmayın. 

Etiketler

Yorum Gönder