TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

03 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

03 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

İzmir at yarışı tahminlerimizle bir kez daha beraberiz. 

POTANSİYELİ YÜKSEK YOMRALI

Kralonur'un hem anneden hem de babadan kardeşi. Son yarışları çok kötü olabilir ama şimdi mesafe uzadı. Atın potansiyeli yüksek. Nevzat kardeşim de böyle atlara bayılır. Ver eline sürprizi, sonra otur bekle. Bugün biz de iyi koşup sürpriz yapmasını bekleyeceğiz. Yani mutlaka kuponumuza yazacağız.

KIZLHAN KAÇAR, AŞIKBEY BEKLER

İnatçı Kızılhan, sprinter Aşıkbey. Birinde Kocakaya, birinde Mehmet Kaya. Bugün çok kapışacaklar. Kızılhan istediği tempoyu verip gidişatı belirleyeceğe benziyor. Yani Aşıkbey'in çok gerilerde beklememesi lazım. Onuz Öztürk kardeşim de iyi anlaştığı Atiksoylu'ya gelmiş. Çalışmalarında çok hazır görünüyordu. Öne yakın gidecek olan Sinoplu Merve'yi de unutmamak lazım. Küçük kuponlara dördü yeter. 

MY ROYAL SUN ÇIKTIĞI GİBİ

Yakın ara kaybettiği son beşinciliğindeki rakipleri nerede, bu rakipleri nerede. Çıktığı gibi bitirmesine mani olabilecek bir at da yok. Daha önce defalarca kazandığı bu mesafede yine çıkar, yine bitirir. 

BİR KEZ DAHA MEHMET KAYA - KOCAKAYA REKABETİ

Yine bir Mehmet Kaya, Gökhan Kocakaya yarışı olacağa benziyor. Sezonun başında jokeylerin tercihleri daha önemli. Junior Çınar Mehmet Kaya'yla öne düşecek, Dragon Pearl onu gölgesi gibi takip edecek. Muhtemelen düzlükte arka grubu da ayırırlar. Daha geniş oynayacaklar burayı kapatıp keyifle izleyebilir. 

BOMBACAN'DAN BEYAZ BAYRAK AYNA GELEBİLİR

Bir kez daha Mehmet Kaya'yla Kocakaya'yı yan yana görüyoruz. Bombacan idmanlarında yine tırnağının ucuna getirilmiş görünüyordu. Kocakaya kardeşimle çıktığı gibi bitirebilecek güç de var, potansiyel de. Gidişat beyaz bayrak ayna gelebileceğini gösteriyor. Daha geniş oyunlarda Alptuğhan'ın gücünü, kalitesini göz ardı etmek olmaz. 

ÇARŞI PAZAR KARIŞIR

Son ayakta çarşı pazar karışacağa benziyor. Bu kadar süratli at bir araya gelmiş ki aradan bir sürpriz bile sıyrılabilir. Ama yiğidi öldürüp hakkını teslim etmekte de  fayda var. Hem Tokaçoğlu kardeşimin tercihi hem de son üçüncülüğündeki görüntüsüyle Savaşçı Ege benim favorim. Mustafa Çiçek kardeşim yine dışarılardan dolandırıp mesafe ve zaman kaybettirmezse de derece olarak gruptan iyi olan Adahan noktayı koyabilir.

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

6.1.2.5.7 // 3.4
6.1.2.8 // 5.7
2 MY ROYAL SUN BANKO
2.3 // 4.1
3 BOMBACAN // 1
5.1.6.9.3.7

16.8 TL // 141.12 TL

E-bayi sistemine kimler, nasıl müdahale ediyor? Skandal Görkem Baba yarışı esnasında ve sonrasında neler oldu? Merak ettikleriniz haberimizde mevcut. At yarışı haberlerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yabancı yarış otoritesi Murat Kaya bomba gibi geri döndü! Geniş geniş yorumladığı İngiltere Southwell at yarışı tahminlerinde bir de sürpriz bankosu var. Gözden kaçırmayın!

Etiketler

Yorum Gönder