TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

02 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

02 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bakıyorum da yeğenlerim cebi şiş geziyor. Her gün sabah akşam altılıyı bulmam onları keyiflendirmiş. Gücümün farkında olmayanlar kahrolup başını duvardan duvara vururken yeğenlerim şöminenin başında kırmızı şarabını yudumlarken arada bir ağzına leblebi götürmeden önce "Dayı'm be! Mükemelliğin tartışılmaz." deyip sonra da ceplerini okşuyorlar. Gaymeler yerinde mi, rüya mı görüyorum diye kontrol ediyorlar. Daha bunlar ne ki yeğen, sen şimdi fırakmanı izliyorsun, asıl filim sonra başlayacak. Senaryoyu ben yazarım, TJK oynar, bu böyle biline. 

Akşam, Dürbün Necdet beni aradı. "Nalko ne Kocaeli'ne ne de İzmir'e bakmıştım. Verdiğin müthiş kurguları açıp cebimi şişirdim. Şimdi oturdum, buzlu biramın yanında kavrulmuş leblebimi götürürken dürbünle mahalleyi izliyorum. Ara sokaklara bakıp asayiş berkemal mi diye kontrol ediyorum. Anlayacağın, sen üstün altılı bilgini şakır şakır konuştururken ben de etrafı kolaçan edip güvenliği sağlıyorum." deyip kahkaha attı. 

"Bana bak Dürbün, lafı fazla uzatmayı, dolambaçlı konuşmayı sevmemem mümkün. Ne diyeceksen hemen söyle. Mayın dedektörlerim boşuna çalışmasın." diye sert çıkış yaptım. Sonra bütün bildiklerini dökülmeye başladı. Dediğine göre, ikinci koşudaki Erva Hatun'u barut fıçısına sokmuşlar. Fişek gibi olmuş. Her ne kadar Hışman Çizik yeğen binmese de Castle Rising'in kazanması da an meselesiymiş. İkinci altılıda da bana iki müthiş banko vermiş olması söz konusu. Birine güvenemedim haberin ola. Üstün altılı bilgimden sinyaller alıyorum. Oraya bomba yerleştirdim. Her an infilak edebilir. 

Sene oldu 2021 yeğen. Anlayacağın artık daha güçlüyüm. Üstün altılı bilgime bir yıl daha eklendi. Popülerliğim bir kat daha arttı. Sana vereceğim müthiş kurguların tutma şansını ikiye katlandı. Farkında mısın yeğen, beş günde sana beş müthiş kurgu verip beş bin gaymeyi cebine indirdim. Şimdilik seni deniyorum. Gaymeleri görünce ne yapacağına bakıyorum. Eğer sınavımdan tam puan alırsan elli bin gaymeyi cebine indirmem söz konusu olabilir. Hareketlerine dikkat et. Unutma, benim adım sürpriz, soyadım bomba. 

Daha sana müthiş İstanbul kurgumu vereceğim yeğenim. En iyisi sen kendine bankadan bir kasa kirala. Yakında gaymeleri koyacak yerin kalmayacak. Gözlerinden öperim. Şansın bol ola. 

GENİŞ YORUMLU GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Adana Altılı Kurgusu:

1. ALTILI

2.8.9.1.3
3 ERVA HATUN BANKO
5 CASTLE RISING
// 2
2.1.4.3 
1.5.9.6.4.8 // 10.2
6.10.2.3 // 7.8

33.6 TL //134.4 TL 

2. ALTILI

1.5.9.6.4.8 // 10.2
6.10.2.3 // 7.8
7.1 // 10
6.2.1.10.4
3.4.2
6 MY PRIDE BANKO

50.4 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

HAFTA SONU YARIŞ BÜLTENLERİ TAM SAYFA BEDAVA-TIKLAYINIZ!

Etiketler

Yorum Gönder