TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

02 Ocak Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

02 Ocak Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

HASİBA KIZ-İLSUM

Hasiba Kız'ın Kocakaya'yla koştuğu üç yarışın birini kazandı, sentetikte birinciliği, Bursa'da açık yarışta ikinciliği var. Yarış biraz hızlı gitsin yeter. Bugün bunlara kan kusturur. Eğer yarış yavaş giderse bilirim ki Altınbartın önde tek başına kalmış, İlsum da peşine takılmış. O zaman da yarış gördükten sonra İlsum'a birinciliği altın tepside sunmuş olurlar. 

BROWN PILOT

Süratli iğdiş at, maşallah ama ikinci, üçüncü de gitse olur. Bugün Redcloud, Rodrygo rahat durmayabilirler. Kocakaya da mecburen üçüncülükte takip eder. Ama kafayı alırsa da anlarız ki bitirecek. Her koşulda bugün kazanması lazım. Taydır, ne olur ne olmaz diyerek biz burada Mehmet Kaya kardeşimin bindiği sprinter Queenstar'ı da ekleyip geniş kuponlarımızda rahat bir yarış izleyelim.

GUSTAV

Bundan daha zayıf grubu bir daha ne zaman bulur bilmiyorum. Son koşularında gruplar daha iyiydi, tempo da çok yükselmemişti. Geçen yarışında hızlı gitti ama öne çok yakın koşunca elinde patladı. Bugün öne yakın koşması büyük sorun yaratmaz. İkinci üçüncü giderek burayı söker alır. Mehmet Kaya kardeşim, büyük bir hata yapmazsa yüzümüz güler. 

Gulfstream tahminleri artık yorumlu olarak yayınlanıyor. BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2.5 // 8
1 BROWN PILOT // 9
4.1.3.6.2 // 5.9.10
1.11.2.4 // 3
5 GUSTAV BANKO
4.9.7.1.8.6 // 10.3.5

16.8 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

HAFTA SONU YARIŞ BÜLTENLERİ TAM SAYFA BEDAVA-TIKLAYINIZ!Etiketler

Yorum Gönder