TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

02 Ocak Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

02 Ocak Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

GO WING//ROTASIZ SEYYAH: Go Wing adını unutturmuş olsa da geçen sene kısa vadeli ve açık yarışlardaki dereceleri bu grupla baş etmesine yetecek kadar iyi. Kısa mesafe yarışlarının ardından daha yatkın olduğu uzuna çıkan Rotasız Seyyah da grubun uygunluğuyla ön plana çıkan bir başka safkan. 

MALYA GÜZELİ//TATLIUÇAR//DERYA DENİZ: Malya Güzeli, birer kez şartlı ve kısa vadeli koştuktan sonra yeniden maidene çıktı. O gün kendisi gibi hazır ve sert rakibi Özmeriçkızı'na geçilip ikinci oldu. Bugünkü grup daha istikrarsız ve Malya Güzeli'nin form durumu da gruptaki birkaç rakibiyle beraber epey iyi durumda. Tatlıuçar, kum pistin başarılı safkanlarından Uçarlım'la anneden kardeş. Altı koşusunda iki kez tabela yapabilmiş olsa da form durumunun iyi olmasıyla bu grupta ön planda değerlendirilebilir. Kurtel Ekürisi'nin iyi orjinli, iyi hazırlanan tayı Derya Deniz de ilk koşusunda iyi performans beklediğim bir safkan. 

TAŞKIR: Taşkır verdiği aradan sonra katıldığı dört koşuda da aprantiyleydi. Her yarışında biraz daha ilerleyen formu ile birlikte bugün, daha önce beş kez kendisine binip iki defa kazanan Mehmet Akyavuz'la buluştu. Grubun da epey uygun olduğunu söylemekte fayda var. İlerleyen yaşına rağmen sevdiği pist ve mesafede özlediği birinciliğe ulaşabilecek durumda. 

FIRE OF WORLD: Fire Of World, Grup 1 Ankara Kalesi Koşusu'nda Kuzey Yağmuru'nun hemen arkasında ikinci olmuştu. Bu mesafede Grup 2 birinciliği de bulunan safkan için bu koşuda bütün elverişli şartlar oluşacak gibi duruyor. Sumelhan, Contender, Alaçatı Ağası, King Berkay gibi önde giden veya öne yakın takip eden atlar vasıtasıyla lehine bir şekilde süratlenecek koşudan birincilikle ayrılacağına inanıyor ve banko öneriyorum. 

GÖKBÖRİ// FLYING GIRL: %1 AGF, 72 ganyanla katıldığı koşuda bir anda form sıçraması yaşayarak iyi grupta çok az farkla dördüncü olmuştu. Bu defa Ahmet Çelik'in bindiği safkandan yine iyi bir performans gelecektir. Flying Girl, Ankara'da elde ettiği 1.25 derece ile bu mesafede rakiplerinden derece olarak önde. Dağyudan Ekürisi'nin tay aynı koşuda Gökböri arkasında beşinci olmuştu. Bugün bu ikilinin mücadelesini izleyebiliriz.   

BECERİKLİHAN//MY PRIDE: Beceriklihan aradan sonra katıldığı ilk yarışta çok formda olan İnto'dan sebep istediği yarışı yapamadı. Startla birlikte öne düşse de İntoo'ya 50 metre kadar dayanabildi ve yarışın kalan metrelerinde de varlık gösteremedi. Bugün nefeslenip gireceği bir mücadele olduğundan favorim. My Pride ise yarış içindeki diğer süratli atlardan bir ya da ikisinin devreye girmesi halinde bugün buradan birincilikle ayrılmasını beklediğim safkan. İdman pistinde çok canlı ve formda bir görüntüsü vardı. Ahmet Çelik'in de ısrarla biniyor olmasından dolayı üst sıralardan şans verilmeyi hak ediyor. 

Foto Finiş Altılı Tahminleri:

2. ALTILI

9.1.8.5.4.6
6.10.2 // 7.1.8
6 TAŞKIR // 1.9
6 FIRE OF WORLD BANKO
4.3.10.2
4.6.1.2.7

25.2 TL // 151.2 TL
Etiketler

3 $type={blogger}

 1. Süpersiniz adana ya ilk ayak iki at yazdım 9-1 bombayı patlattık sayende......

  YanıtlaSil
 2. Tebrikler Serkan Yaşar.
  İlk ayakta 9 numarayı 1. at olarak vermen işi bildiğini gösteriyor.
  Bugün inşallah güzel bir rakam bulursun.
  Altılıya yetişmedim 5 li yaptım..

  YanıtlaSil
 3. 2. BEŞLİ
  (6/9/2.4.6.7.8.9.10/3.4.8.10/4 )
  10 Misli = 19.60.Tl

  YanıtlaSil