TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Ocak Nalkapon İzmir Altili Ganyan Tahminleri

01 Ocak Nalkapon İzmir Altili Ganyan Tahminleri

 Gücümün zirvesindeyim. Her ne kadar Remazan'ın bize emaneti olan Selim Kaya yeğenim jokeyliği bıraksa da, bu durum beni çok üzse de, üstün altılı bilgimin gücünün azalmadığı, bankolarımın şovlarına devam ettiği, yeğenlerimin ceplerinin şiştiği söylentileri doğrudur. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim dün gece bendeydi. Onu son gördüğümde Dansöz'e para takıyordu. Selim yeğenimin jokeyliği bırakmasına sinirlenip hepsini süper lüks evimden kovduktan sonra ondan haber alamadım. Bu sabah bana gizli arama yaptı. "Dayı'm gece vasıta bulamadım. Yalova'ya kadar otostopla gittim. Oradan sonra Bursa'ya kadar yürüdüm. Kamyoncunun biri beni alıp İzmir'e getirdi. Şimdi Şirinyer'in kapısındayım. Ahıra gidip güzel bir uyku çektikten sonra seni arayıp topladığım istihbaratları vermem mümkün olabilir." dedi. 

Onu saatlerce bekledim yeğenim. Sesi soluğu çıkmadı. Tam ümidi kestiğimde soluk soluğa aradı. Yine TJK Reisi'nin ajanları peşine düşmüştü. Bana iki müthiş banko, bir de bomba verip telefonu kapattı. Sonra yine kayıplara karıştı. Ama ondan müthiş bankolarını alabildim. Haydi yeğen yine iyisin. Yaşadın bugün, yaşadın! 

Söylediğine göre, ikinci ayaktaki Hasanefe'yi uçan kuş geçemezmiş. Son ayakta da Bütünay fişek gibi hazırlanmış. Öbür koşularda her an her şey olabilirmiş. Hemen ganyan koş yeğen, TJK'nın sayfasını açıp verdiklerime tek tek oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


8.7.2.1.4.3.5.6
2 HASAN EFE BANKO
1.3.2.5.4.6
4.2 // 1
4.6.5.7.8.1
3 BÜTÜNAY // 6

40.32 TL // 120.96 TL

YAZARLARIMIZIN 1 OCAK İZMİR VE 2 OCAK İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder