TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Ocak Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

01 Ocak Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

TOPUKLU EFEM: Önlerde takip ettiği son koşusunda koşunun yükünü çeken Orman Esintisi'ni son anda geçmişti. O yarış bu mesafedeydi ve safkan 1.46 derece çıkartarak iyi bir performans sergiledi. Bugün karşılaşacağı rakipler de neredeyse aynı denklikte görünüyor. O yarışına göre 4 kg daha avantajlı olarak piste çıkacağı mücadelede benzer bir performans sergilemesi durumunda yine kazanacaktır. Ancak ikramiyeyi yükseltmek adına geniş kuponlarda burada rakip aranabilir. Çünkü hem Kopan Kıyamet hem de Arzu Gelin de bu safkanı geçebilecek potansiyel bulunuyor. 

RUS DAMAT: Bugün mesafesine çıkacak. Önde baş gösterecek olan Torosdağı, Al Andakar, Avan, Babaarif çekişmesinden en çok yarar sağlayacak olan safkan da şüphesiz Rus Damat olacak. Bugün bahsettiğim kapışma olması bile önde giden atın çok rahat tempoda götürme şansının az olduğunu düşünüyorum. Ki muhtemelen bu isim de Torosdağı olacaktır. Sürat seven atlar arasında en sağlıklı görüneni o. Rus Damat'ın lehine gidişatta sprinter yönüyle bugün buradan birincilikle ayrılmasını bekliyorum. 

Ben burada tercihimi banko yönünde kullandım ancak farklı bir banko terich edecek olanların özellikle GERGİN'i atlamamalarını tavsiye ederim. Çünkü gidişat ona da yarayacak. 

ANGEL OF HONOUR: İstanbul'daki son iki koşusunda da buradakilerden kat kat sert rakipler arasında koşup birinde aynada geçildi, diğerinde de son ana kadar birincilik mücadelesinin içinde kaldı. Özellikle son yarışında koşu başladığında liderliği alamayıp ikincilikte gitmesine rağmen atlar düzlüğü gördüğünde çok rahat bir görüntüye sahipti. Bugün de start çıkışı ile beraber liderliği alıp geriden gelenlere direnmeye çalışacaktır. 

Bu arada, jokeyliği bırakan Selim Kaya'ya da bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Yaptığı açıklamaları okuduğumda beni düşünmeye sevk etti. Eminim ki gerisi de gelecektir. Kim bilir belki de TJK üzerindeki karanlık perdeler aralanır. 

Açıklamanın tamamı sitemizde var. ŞURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz. Yeni yılınızı bir kez daha kutluyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl diliyorum. Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

6.7.3.1.5.2.4.9
1.4 // 7.11
6 TOPUKLU EFEM // 5.4
5 RUS DAMAT BANKO
2.4.7
12.6.4.9.7.8.2

23.52 TL // 141.12 TL

SERKAN YAŞAR'IN KOCAELİ TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder