TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

01 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

HASAN EFE

Mustafa Çiçek kardeşimle harika bir uyumu var. Geçenlerde grup koşuya kayıtlıydı. Vazgeçtiler. Ekürisi King Man Go orayı kopardı. Bugün daha zayıf grupta, son kazandığı jokeyi Mustafa Çiçek'le piste çıkıyor. Kilosu biraz ağır olsa da ağırlığını koyabilir. 

GÖKÇE STAR

Son yarışını pek de ciddiye aldığımı söyleyemem. O gün Tuncer'le kafa kafaya çarpıştı. İki Kaizbert'in kapışmasından da daha dinç olan galip çıktı. Gerçi o yarış Tuncer'e de yâr olmadı ama o gitti hemen arkasından bir yarış kazandı. Ki bu da formunun ne kadar iyi olduğunu gösteriyordu. Bugün Gökçe Star kafayı alacak, saldıran olur mu? Pek sanmam ama çok da rahat bırakmazlar. Bırakırlarsa zaten yanına bir daha gelemezler. 

FAIRY LIKE

Bir yanda Amiral Hold, diğer yanda Desert Liones... Bunlar tempoyu arttırdıkça arttırır. Fairy Like da son koşusundaki gibi geride pusuya yatar. Düzlükte de noktayı koyar. Yeter ki Gökhan Gökçe kardeşim geç kalmasın. 

OĞUZŞAH

Özcan kardeşim şu sıralar İzmir'de maidenlerde çok çok ön planda olmayan atlarla kazanıyor. Dün de birinci koşuyu kopardı. Oğuzşah'ın son yarışı aman aman değildi ama grupta da öyle aman aman bir at yok. Yani yine Özcan kardeşimin yaptığı tercih, bindiği atı öne çıkarıyor. 

BÜTÜNAY

Mehmet Kaya, şu sıralar Tarık Onar'ın atlarına biniyor. Kazanıyor da. Dün bir atlarına bindi, bugün üç atlarına biniyor. Programa bakınca da son ayak dışında çok şanslı olduğu bir at görünmüyor. Elbette tek gerekçemiz bu değil. At, bu grubun üstünde, formu üst düzey. Mehmet Kaya büyük bir hata yapmazsa bunları tuta tuta geçmesi lazım. Hata yapmaz da. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

7.8.3.1.2.4.5.6
2.3.4 // 9.1
3.1.5
4 FAIRY LIKE // 2.1
4.6.7.5 // 1.8
3 BÜTÜNAY BANKO

40.32 TL // 151.2 TL

Etiketler

Yorum Gönder