TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİGünün ilk ayağında tam mesafesinde start alacak olan ve kendisi kadar şanslı bir eküriye sahip olan 3 Kutup favori olmayı hak ediyor. Kısa ve orta mesafeleri daha iyi koşan ve Kocaeli'deki 1800 metrelik yarışı ölçü olmamakla beraber bu sezon start aldığı üç koşu ile beraber açıklarını kapatan 5 Metecik ve aynı mesafede benzer grubu geride bırakan 1 İlgilge koşunun diğer şanslı isimleridir.  

Son galobunu bugünkü jokeyi Akın Sözen idaresinde gerçekleştirerek 1.01lik bir derece çıkartırken zorlanmadığını gördüğüm 2 Cep Durak uzayan mesafelerde daha iyi koşuyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Ara sonrası etkisiz bir yarışa imza atmış olsa da idman pistinde toparlandığı gözlemlenen 6 White Fire geçtiğimiz yıl uyumlu pilotu Özcan Yıldırım ile daha sert gruplara üstünlük sağlamıştı. Yeniden binicisine dönmekle beraber yeteri kadar dinlendirilmiş olmasıyla günün bankosudur. 

Çaldıran galibi 6 Rythm Divine ile güçlü orjini ile çim pist performansını merak ettiğim 5 Ömer İn My Heart ikilisi arasında cereyan etmesini beklediğim Açık 3 mücadelede az hata yapan kazanacaktır. 

1-AFTER FOREVER Usta jokeyi ile start alacak olan isim hazırlıklarında noksansız görüntü sergilerken anne Wıcker World'un yarış hayatı boyunca kazandığı üç koşuda kısa mesafelidir. Yarış hayatı kısa sürse de Yes Of Afrika gibi klas bir isimin anneden kardeşi olan 5-CASH ONLY 23//36 rahat galobu ve kalitesi ile ikinci sırada şans verdiğim isimdir. İç pistte eksiksiz olarak hazırlanan 4-LONG STAR, Akın Sözen'in tercih ettiği 6-GABRİEL ve Dossıer temsilcisi 7-VICTORY FILE sırasıyla bütçelere göre ayırımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

4-SUHARRY Bursa pistine pek uyum sağlayamasa da daha etkili olduğu İstanbul pistinde uygun rakipleri bulan isim ilk atımdır. 6 Aylık ara sonrası çıkacağı ilk koşusu için ciddi hazırlıklar yapan seri safkan 13-MACADAMIA 24//49 galobu ile beyaz bayrak ayna yapabilir. Mesafeye uyumlu olan 9-MAKARACI ÇOCUK, son beşinciliği sonrası yeniden toparlanan 1-QAVIY ve bir yarış görüp nefes açan 2-CAPTAIN PITT sürpriz yapmaya yakın isimlerdir.

Günün 3. ayağın da MISS HELİN 7 numara olarak düzeltildi.

Günün ilk ayağında yarıştan çıkartılan (2) numara yerine geniş şablonda bulunan 1-BİRDELLO normal şablona eklenmiştir.
Etiketler

Yorum Gönder