TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
Son dönemde pistlerimize gelen nadide kısraklardan biri olan Tatvan İncisi bugün Chery Chery Lady'nin süratlendireceği koşuda her zamanki gibi etkili sprintiyle sonuca gitmeyi deneyecektir. Gördüğü yarışın ardından daimi jokeyi Saadettin Boyraz idaresinde bir kez piste çıkan Chery Chery Lady bu kez nefes yönünden de iyi durumda olması ve tempoya girecek rakibinin bulunmamasıyla bir çırpıda bitirebilir.

Uzun mesafelerde çok başarılı olacağını Bursa'da gösteren Faithfull Wolf rakipleriyle arasındaki kilo farkının apranti indirimiyle kapatmış. Bugünkü grup da oldukça uygun duruyor. Stili rakibi bulunmayan tayın startla beraber alacağı liderliği fotoya kadar koruması muhtemel görünmekle beraber kazanması normal sonuç olacaktır. 

Yes Of Afrika gibi kalite bir ismin anne kardeşi olan Cash Only idman pistindeki görüntüsüyle de benim favorim olacak. Orjin ve çalışması iyi olan Cheerub, hazırlık süreci tatminkar görünen Long Star, Karataş tercihi ve 1.13 işiyle After Forever ve İzmir'de hazırlanıp getirilen Gabriel bu koşu için tercihlerim olacak.

Günün son ayağı dengesiz bir yarış ve sürprize de müsait duruyor. Süratli safkan Shere Khan son birinciliğini elde ettiği jokeyi Deniz Yıldız'a geri dönmüş ve kendisi gibi form düzeyi pek de yüksek olmayan bir grup bulmuş. Bugün yeniden fotoyu önde geçebilir. Kazandığı koşudaki parlak görüntüsünü bir sonraki performansına taşıyamasa da Quaviy, grubun kalite isimlerinden Macadamia,  geçtiğimiz günlerde sürpriz durumdayken favori olarak önerdiğim ancak o gün beni yanıltıp ardından koştuğu ilk yarışı kazanma başarısı gösteren ve daha önce sentetik pisti deneyimleyerek kazanmayı başaran Bekirim, etkili jokeyi ile dengi rakipler arasında Shuarry ve henüz düşündüğüm kadar koşamasa da günün sürprizini gerçekleştirebilecek kadar iyi olduğuna inandığım Çebertay kuponlardaki yerini almalıdır.Etiketler

Yorum Gönder