21 Aralık Murat Kaya Newcastle Altılı Ganyan Tahminleri

2. KOŞU: 

DUTY OF CARE//CAPTAIN COOPER: Duty Of Care, yurt dışındaki yarış otoritelerinin gelecek yıl için umutlu olduğu bir at. Kempton'daki ilk koşusu hakkında da olumlu yorumlar yapıyorlar. Ancak Captain Cooper'ın bu mesafe ve şartta sert grupta yaptığı ikincilikte sergilediği performans da çok beğenildi. Dünyaca ünlü Timeform bülteni de tercihini Captain Cooper'dan yana kullanıyor. 

3. KOŞU

GLASVEGAS//GREAT COLACI: Glasvegas geçen seneden beri kazanamasa da kum piste döndükten sonraki üç koşusunda da ilerleyen bir form grafiği çizdi. Eski yarışlarında üst gruplarda hatta grup koşularda gördüğümüz bir safkandı. Yeniden bir patlama yaşamaya yakın olduğunu düşünüyorum. Great Colaci, son koşusunda eksik koşmuş olsa da pistin tecrübeli atlarından biri. Son sekiz yarışını burada koşup üç kez birinci oldu. Aprantisi ile de çok iyi anlaşıyor. Sevdiği pist ve mesafede yine çok şanslı olacak.

4. KOŞU:

PALAZZO // CHOSEN WORLD: Palazzo üç yarış önce Newcastle'daki koşusunda gözlükleri çıkarttı ve o gün dahil girdiği üç yarışta iki defa ikinci, bir defa da birinci oldu. Son iki yarışı Southwell'deydi. Oranın pisti buradan biraz farklı ve kazandığı bütün koşular Southwell'de ancak Newcastle yarışlarında da sadece bir defa tabelaya giremedi. Bu defa form durumunun çok iyi olmasıyla kazanabilir. Chosen World'ün favori girdiği son yarışı handikaptı. 5 boy farkla sekizinci oldu. Ondan önceki iki yarışı ise yine bu pistte favori koşup ikisini de son anda kaybetti. Safkanın bütün birincilikleri Newcastle'da. Yaklaşık on ay süren birincilik orucunu bugün bozabilir.

5. KOŞU:

URSA MINOR: Süratli bir safkan. Yarmouth hipodromunda beyaz bayrak ayna yaparak kazandığı yarışın ardından 15 aylık bir araya girmişti. İki hafta önce kadar da Wolverhampton'da 1900 metrede çıktığı gibi bitirmeyi deneyip son 100-150 metre kala rakiplerine teslim olup 2 boy farkla üçüncü kaldı. Dünyaca ünlü Godolphin'in bir atı ve bugün daha hazır olmadığını kimse söyleyemez. Nefesi açılan safkan, kısalan mesafede çıktığı gibi bitirir. 

Murat Kaya Newcastle At Yarışı Tahminleri

İkinci ayakta 2 yerine 1 eklenmiştir. 16.26 

3.2
5.8.3 // 1.9
5.7.8.9 // 6.2
3 URSA MINOR BANKO
5.7.3.1.4.9
10.5.3.4.1.12 // 8.2

43.2 TL // 144 TL

İNGİLTERE YARIŞ BÜLTENLERİNİN NEWCASTLE TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.