16 Aralık Nalkapon Elazığ At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Diyarbakır kurgum beni madara edince pes ettim, Urfalı köy ağaları bileğimi büktü mü sandın? Unutma, benim adım sürpriz, soyadım bomba. 

Dün akşam son teknoloji süper zeka telefonuma Elazığ'lı seyis yeğenlerimden Zaza Murat'ı aramasını söyledim. Boynu büküktü, sesi kısıktı. Ona Diyarbakır'da madara olduğumu söylediğimde, biliyorum Dayı'm, deyip boynunu daha da büktü. Morali sıfırdı. "Dayı'm senin gücün sorgulanmaz, mükemmelliğin tartışılmaz. Bugün sana vereceğim müthiş kurguyla itibarını kurtarman, eski günlerine dönmem, popülerliğinin artması söz konusu olabilir." dedikten sonra topladığı gizli istihbaratı bana gönderdi. 

Sonra bülteni önüme açtım. Mayın dedektörlerimin ayarını en sonuna getirdim.  Bir de ne göreyim yeğenim, bomba yağıyor bomba! Hepsini not aldım. Sonra da müthiş kurgumu hazırlayıp bir güzel uyku çektim. Akşamı bekledim ki ortaklarımız çoğalmasın yeğen. Şimdi doğru ganyana gidip kurgumu yatır, Elazığ'ın tadını çıkar. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Elazığ At Yarışı Tahminleri

Beşinci ayak 4 yerine 6 eklenmiştir. 16.45

4 GALLOP TO WIN // 7.5.6.8.1.2.3
6 YÜKSELİM // 2.3.13.5
2 DÜLUCAN // 7.1.3
5 SIMENTAL BANKO
2 KATBE KAT // 7.3.6
15 DİLANCAN // 9.16.2.7

160 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN VE YAZARLARININ ELAZIĞ TAHMİNLERİEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.