Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da sitedeki üç yeğenim de dün resital yapıp 2500'er gaymeyi cebine indirdiler. Her ne kadar daha benden öğrenecekleri çok şey olsa da, üstün altılı bilgileri gücümün doruklarına ulaşamasa da arada onların da müthiş kurgularının tuttuğu, onları tebrik edip gözlerinden öptüğüm söylentileri doğrudur. 

YAZARLARIMIZDAN BİR GÜNDE 3 ALTILI! TOPLAM 7.500 TL İKRAMİYE!<<--GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Sabah süper teknoloji telefonumdan bakarken gözlerime inanamadım. Meğerse bu korunayı ortaya çıkaran Çinlilermiş. Bundan on yıl önce Çinli profesör Siktonsonk'un oğlu gripten ölmüş. Buna sinirlenen Siktonsong, kafayı yemiş. Akşam yemeğinde kurbağa bacağı yanında yarasa kanadı götürürken aklını kötü bir fikir gelmiş. Herkesi hasta edecek bir virüs bulmak için kolları sıvamış. Gecelerce uğraşmış yeğenim, sonunda bulmuş. Ama virüsün ilk kurbanı da o olmuş. Hastalığa yakalandıktan sonra ne yapacağını bilemeyip akşam yemeği için pazardan aldığı yarasayı kafesinden çıkarmış. Ona virüsü zerk edip pencereden bırakmış. Yarasa gecelerce uçup sonunda bir mağaraya girmiş. Orada 12.098 tane yarasa yaşıyormuş. Hepsine virüsü bulaştırıp ölmüş. O yarasalardan biri bir gün bir avcının eline düşmüş. Pazarda tezgah malı olmuş. Onu alan Çinli ailenin hepsi korunadan ölmüş. Sonra da Çin'deki herkese bulaşmış. Görüyorsun yeğenim, istihbaratım ne kadar kuvvetli. 

Koruna ilk başladığında bütün mahalle köşesine çekilmişti. Herkes korkuyordu. Sokaklarda benden başka kimse yoktu. Her gün gece tedbili kıyafet çıkar bütün köşebaşlarında korunalı var mı diye bakardım. Yine bir gece dolanırken ara sokakta bağırışmalar duydum yeğenim. Mahalle takımından Kaplan Kenan'ı ilk görüşte tanıdım. Diz çökmüştü. Bunu kabul etmem mümkün olamazdı. Kuvvetli bacaklarımı devreye sokup hemen yanına gittim. Bir de ne göreyim, aşağı mahalleden Dümbük Mehmet, Jilet Kadir, Bidon Ahmet, Petrol Birol,  bir de Bebek yüz Sinan bir olmuş, Kaplan Kenan yeğenime diz çöktürmüş. 

Beni görünce bir adım geri attılar. Birden göğsümü kabartıp "Dümbük, söyle bakalım burada neler oluyor. Kaplan Kenan yeğenimi diz çökmüş görüyor olmam mümkün. Mahallemden hiç kimse, aşağı mahalledekilerin önünde diz çökemez, bunu kabullenememem söz konusu." dedim. Dümbük Mehmet, bana dönüp "Nalkapon, seni biliriz, namını duyarız ama bu iş senin de boyunu aşar. Var git işine, elimizden bir kaza çıkmasın. Bidon Ahmet bugün yeğenin Kaplan'ı öksürüp hapşırırken görmüş. Onu koruna olmasından şüphelenmemiz mümkün. Eğer öyleyse iki mahalleye de bulaştırması söz konusu olabilir. Salgını önlemek için Kaplan Kenan'ı yakmamız an meselesi.". dedi.

Tam o sırada Bidon Ahmet, Kaplan Kenan yeğenimin üstüne benzini boşalttı. Bebek Yüz Kenan da cebindeki zippoyu çıkardı. O anda bana meydan okuduklarını anladım. Kaplan Kenan yeğenimin yanına geçip ceketimin düğmelerini açtığımda Hepsi arkasına bakmadan kaçtı. Üstümdeki dinamitleri görünce çok korkmuşlardı. Zaman zaman üstümde mühimmatla gezdiğim, düşmanlarımla karşılaştığımda sadece ceketimin bir düğmesini açarak hepsini önümde diz çöktürdüğüm söylentileri doğrudur. 

Fazla konuşmayı sevmem, az laf çok iş, prensibimdir. Şimdi sen müthiş Adana kurgumun tadını çıkarırken ben de yarınki İstanbul bültenine bakacağım yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.  

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri.

1. ALTILI

1.7.4.2.5.3
3.4.7.2.6
7 MİHMANLI // 5
2.11.8.6.3.7
12.8.6.7.4.1
1 OSMANİYE ÇOCUĞU BANKO

75.6 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

2.11.8.6.3.7
12.8.6.7.4.1
1 OSMANİYE ÇOCUĞU BANKO
1.3.8.7
5.8.6.4.3
6 SUPER TUNA // 7.9

50.4 TL // 151.2 TL