Dün akşam Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden gizli bir arama aldım. Süper teknoloji telefonumu açtığımda sesi çok heyecanlıydı. "Dayı'm senin sayende hipodromdaki itibarımın artmış olması söz konusu. Diğer seyisler yanıma gelip 'Nalkapon Dayı'nın hatırı büyüktür, bir emrin isteğin var mı Sülo' diye sormadan geçmiyorlar. Bütün bomba atları bana el altından veriyorlar. Bu gidişle ikimizin de popülerliğinin artması, cebimizin şişmesi, mükemmelliğimizin tartışılamaması mümkün." dedi. İşte o anda onu durdurdum. "Bana bak Sülo, hipodromdaki şeklimi kullanıp caka satma. Mükemmelliğimin tartışılmaz olduğu ama senin daha o kadar mükemmel olmaman da söz konusu. Bana yetişmek için kırk fırın ekmek yesen de gücün yine yetmez. Ayağını denk al, gizli istihbaratlarını ver, ahırına git, yarınki müthiş İstanbul kurgumu bekle." dedim. 

Dediğine göre, İstanbul bülteninde her an her şey olabilirmiş ama Long Runner'ın geçilmesi de mümkün değilmiş. İlk koşuda her ne kadar Winner Gets İt All, fişek gibi hazırlanmış olsa da onun tek rakibinin Baba Kartal olduğu, üstün gavurca bilgimi hiç beklemediğin anlarda kullanıp seni şaşırtabileceğim söylentileri doğrudur. Enderman'le Berken'in arasından su sızmazmış. Son koşu da karakolda bitebilirmiş, haberin ola. 

Bakıyorum da bazı kesimler günaşırı altılı bulmamı çekemiyor. Beni çekemeyen anten taksın yeğen. Benim adım sürpriz, soyadım bomba, bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

8 WINNER GETS IT ALL // 1
1.5.3.2.11.9
1.2.9.8
9.1 // 8.10
5.7.10.9.3
4.2

33.6 TL // 134.4 TL

2. ALTILI

9.1 // 8.10
5.7.10.9.3
4.2
1 LONG RUNNER BANKO
7.8.5.9 // 4.1
5.3.2.8.4.6.11.10

44.8 TL 

BÜLTEN VE YAZARLARIN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ