Foto Finiş At Yarışı Tahminleri


AŞEMEZ Son zamanların en flaş ismi olup pist ayırt etmeden buradaki rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan safkan dişli rakiplerinin arasında mesafe avantajını en iyi şekilde kullanıp rakiplerine üstünlük kuracağını düşünüyorum. Alternatif tekimdir.

GÖZÜM KALDI Yeniden eski formunu yakalayan isim son koşusunda sert rakiplerden etkilenmiş ve tabelanın son sırasında yer edinmişti. Bugün önde rahatsız edecek rakiplerinin olmasına rağmen, startla birlikte liderliği alıp düzlükte de geriden gelen rakiplerine karşılık vererek koşuyu kazanacaktır. Bankom

3-DURMAZ AKAR 1 ay ara verdikten sonra çıktığı ilk çim koşusunda etkisiz kalsa da daha önce burada ki rakiplerinin bir çoğunu geride bırakmayı başaran isim bir çok yarışında da Onur Atmaca'nın sprint mesafesini ayarlayamamasından dolayı daha iyi neticeler alacağı koşulardan ikinci yada üçüncü olarak ayrıldı. Bugün sabır ile bekleyip rakiplerinin tükendiği yerde çizgiyi önde geçebilir. Geçen hafta kısa mesafeli koşuda istediği performansı sahaya yansıtmayan bugünkü binicisi Halil Kaplan ile iki gün önce 27//41 rahat galop yapan 1-ERDURAN,  son iki yarışında Kocaeli'de etkisiz olsa da İstanbul iç pistte son 1 haftada üç defa sahaya çıkıp 1200//1.25 ile dikkat çekici hazırlıklara sahip olan 4-DOĞUŞAN ve  bir takım sıkıntıları olmasına rağmen kalitesine inandığım 8-ÇERKEZRAMO koşunun sürprizini yapmaya aday isimdir. 

3-LİON FLAG Birbirine denk rakiplerin start alacağı koşuda bir adım önde gördüğüm isim Lion Flag olacak. Daha önce bu mesafede sert rakipleri geride bırakırken, son yarışında öndeki tempoya ayak uyduramadığından jokeyi ensesine basmak zorunda kaldı. On gündür sırasıyla yaptığı 1200//1.16, 1000/1.02 ve 600//36.6 ve 400//23.8 rahat galoplarını bugün sahaya yansıtabilirse kazanabilir. Son çalışmasında 23//35 rahat yaparken canlı görünen 5-KEREMTOSH uygunlaşan kilosu ile kendisine şans yaratabilir. Önde numarayı aldığı koşularda direnç göstererek iyi neticeler alan 1-ABBASOĞLU ve son iki koşusunu kazanan 2-SANTA RUA ayırımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

6-YILMABAŞAR bir süredir dinlendirilen kaliteli isim tüm hazırlıklarını Bursa pistinde tamamlarken mesafenin biraz kısa olmasının kendisine sorun yaratacağını düşünüyorum.Yinede kalitesi ile ilk şans verilmelidir. Adana pistinde hazırlıklarını tamamladıktan sonra bu pistte iki gün önce hiç sıkıştırılmadan 31.3 Çok Rahat yaparak çalışmalarını tamamlayan 7-AŞEMEZ mesafeye uyumu ile ikinci şans verdiğim isimdir. Çok kısa sprinti olmasından dolayı bir çok kazanacağı koşuyu tabela çıkartarak tamamlayan 4-FRİKYA bugün önde birbirini yıpratacak rakiplerinin çok olmasından dolayı koşuya ortak olabilir. 

3-GÖZÜM KALDI Geçtiğimiz senen sonlarında burada ki ciddi rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan isim, bu sene gördüğü iki yarışında eksiklerini tamamlarken son yarışında virajı 5 boy önde dönmesine rağmen sert ve sprinter rakiplerine teslim olan safkan uygun rakiplerine arasında günün bankosudur.
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.