15 Aralık Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sabah kahveye gittiğimde hemen arkamdan Postacı Kenan geldi. Elinde küçük bir kutu vardı. "Nalko, kargon var." dedikten sonra kendine Çaykur Rıza'dan demli bir çay söyledi. Çaykur'a kaş göz attım. Hesap bende, dedim. Hemen anladı. Sonra imzalamam için mukaveleyi önüme koydu. Kahvecinin çırağını çağırıp hepsini okuttum. Hiçbir mukaveleyi okumadan imzalamam yeğenim. 

Kutuyu açması için Komiser Nejat'ı çağırttım. Onun bomba imha uzmanı olduğunu bilmem söz konusuydu. Kutuyu aldı, salladı. Bomba olmadığını hemen anladı. Kutuyu yavaş yavaş açtım yeğenim. Açarken de kahvedekilere tahminlerini sordum. Kimi eski yavuklularımdan birinin gizli bir hediye gönderdiğini söyledi, kimi de asker arkadaşlarımdan birinin terörist kulağı yollamasının mümkün olduğunu düşündü. Açtığımda herkesin sesi kesildi. Kahvedeki kimse konuşmuyordu. Çaykur Rıza elindeki tepsiyi düşürdü. 

Kutuda bir at nalı vardı yeğenim. Bu alemde bu raconu bilen bilir. Kargo, Urfa'dan yollanmıştı. Urfalı köy ağaları bana meydan okuyordu. Gücümün tartışılmasının söz konusu bile olmadığını bilen yardakçılarım şaşırıp kalmıştı. Hiçbir şey söylemeden kutuyu alıp çıktım. Hızlıca eve gittim. Bülteni masaya koyup düşünmeye başladım. Dolaptan çıkardığım leblebi poşetini tabağa boşaltıp hepsini yedim. Köyden gelen iki kilo balı kaşıkladım. Fındık, fıstık, ceviz stoğumu bitirdim. Artık Urfalı köy ağalarının benden korkmasının zamanı geldi de geçiyordu bile. 

Yerimde duramıyordum yeğenim. Sokağa çıkıp koşmaya başladım. Koşarken düşünüyordum. Öyle derin düşüncelere dalmışım ki daha üçüncü ayağı çözmeden birden inzibatlar durdurdu. Kafamı kaldırıp sağıma soluma baktım. Yunanistan sınırına kadar gelmişim yeğenim. İnzibatlar pasaport sorunca fark ettim. Hemen son teknoloji telefonumu çıkarttım, gizli dostlarımı arayıp kendime helikopter istedim. Sonra da üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Diyarbakır kurgumu yazdım. 

YARIŞ BÜLTENLERİNİN DİYARBAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

3.1.4.2.7.9.6
6.2.1.7 // 8.9
8.13.6
4.3.7.8.1
2.4.3 // 11.13
3 ÇELİKKALKAN BANKO

63 TL // 157.5 TLEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.